Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gonal-F 450 injekció fórum

Gonal-F 450 injekció (beszélgetős fórum)


2011. jan. 8. 10:38
Sziasztok. SZóval érd szeretnék h a gonapeptyl szuri 10 napjánál tartok, és hétfőn kell visszamennem a dokihoz, és azt irták h kapok mellé még 1 szurit elméletileg a gonal-f et.Azt meddig kell mellé adni? És nagyon huzos az ára? Kösz. Pusz
8. Aand
2010. nov. 27. 09:03

Tegnap esete óta használom én is a gonal f 900-as. Már mintha érezném a mellékhatásait.

Mi lombikra készülünk.

7. 759dae95ea (válaszként erre: 6. - Tücsi29)
2009. nov. 14. 10:06
Köszi Tücsi, hogy írtál. Most hol tartasz? Kérlek írj priviben?
2009. nov. 13. 21:21

Hello!

Én Gonal-F-et kaptam 75-ös adagban..inszemináció volt..elsőre összejött a baba(előtte 2 évig semmi)...sajnos nem maradt meg(ez már más dolog), de a Gonal-F segített..

5. 759dae95ea (válaszként erre: 4. - Ded)
2009. nov. 13. 18:19

Egyszerre több tüsző érik, figyelik UH-on, majd amikor kb. 18 mm-es, akkor kapok egy repesztőszurit, egy meghatározott időpontban, ez megérleli a tüszőt, vagyis kész lesz a megtermékenyítésre, s mivel átjárható vagyok, ezért a szurit követő 36 órában kell időzítve együtt lennünk. Ha inszeminációval próbálkoznánk, akkor lenne az inszemináció.

Megírod Priviben Ti hol tartotok? Az az érzésem, hogy előttünk jártok, ha ti lombikoztok.

4. ded
2009. nov. 13. 18:16

Most már értem:-)!

Mi az a terminált megtermékenyítés? Még nem hallottam róla.

3. 759dae95ea (válaszként erre: 2. - Ded)
2009. nov. 13. 18:13

Szia! Köszi a választ! A Magas Prolactin szintemet májusban mérték, augusztusra be lett állítva Bromocriptinnel, most szinten van tartva. A héten voltam ellenőrzésen, jó a szint.

Nem vagyok lombikos, egyelőre, terminált megtermékenyítés lesz.

2. ded
2009. nov. 13. 18:07

Szia!


Akkor Te lombikra jársz?

Azt nem értem, hogy először miért nem a magas prolaktint teszik rendbe? Én lombikos vagyok, nekem is magas volt legutóbb, de a lombikos dokim is mondta, hogy magas prolaktinnal esélye sincs, hogy megtapadjanak az embriók.

Én használtam már egy párszor a Gonalt. A 450, az az adagra vonatkozik. A megfelelő adag beállítása után, hasba, bőr alá kell szúrni. Nem nagy dolog. Mellékhatást én nem vettem észre.

2009. nov. 13. 17:53
Több, mint egy éve szeretnénk Babát. Túl vagyunk mindenfajta vizsgálaton: Vérvételek, UH-ok, Laparoszkópia, spermavizsgálat. Volt olyan hónap, amikor nem volt peteérésem, ezt UH-on láttuk, ennek okát az emelkedett Prolactin hormonnal magyarázta orvosom. Most kaptam egy receptet: Gonal-F 450, ezzel próbálnak meg stimulálni a következő hónapban. A gyógyszer majd 40.000 Ft. Szeretném kérni a tapasztalataitokat! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook