Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GONAL-f 300 Insemre készülünk... fórum

GONAL-f 300 Insemre készülünk... (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 2. 19:10
jaja tuti jo de probald ki majd a VOKAL-h 2800 sveklit is,en epp most erre gyurok
7. bbeus73 (válaszként erre: 6. - Diana901)
2012. márc. 16. 14:34
Én nem magamnak adtam, s mindkétszer elcsesztük az adagolást, az utolsó adag, ami kellett volna, mindkétszer elfogyott. Bénáztunk, de mindkétszer bejött.... Pedig két külön illető adta be nekem. Ebben nem tudok tanácsot adni neked, sajnos.
6. Diana901 (válaszként erre: 5. - Bbeus73)
2012. márc. 11. 18:27

Gratulálok akkor hozzá! Hát ma megvolt az elsö szuri,egész napra ki is ütödt!

Lenne egy kérdésem! Minden szuri elött kikell elöször engedni belöle a levegöt,de mennyire állitsam?35,7re?

Nekem 75 kell minden másnap,4napig szurni,de ha 3507a levegö miatt kinyomok akkor nem lesz elég az injekcios toll.Vagy valamit nem jol csinálok?

2012. márc. 6. 09:30
Nekem kétszer volt inszeminációm, mindkétszer kaptam a Gonal F-et is, amit szerintem mindenki megkap, aki inszeminációra vagy lombikra készül. Nálam mindkét esetben sikeres teherbeesés lett a következmény. A mellékhatása, mint minden hormonnak, nálam hízással, feszültséggel, hasfájdogálással járt. De az eredmény a lényeg, s mi nők mindent kibírunk annak érdekében, hogy legyen kisbabánk. Hajrá lányok, szurkolok nektek! Ha nekünk sikerült, nektek is fog!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 6. 08:16

Szia!

Én is ezt kaptam.6 petesejtem lett tőle,de sajnos én nem lettem terhes.(aztán más probléma is kiderült,most kezeljük.Ha az rendeződik,megyünk megint és akkor megint gonal lesz).

Persze,minden ilyennek lehet hátulütője,de nekem semmi mellékhatása nem volt.

Mikor kezded?

2012. márc. 3. 12:24
Akkor ezekszerint semmi uj,de legalabb hatasos?
2012. márc. 3. 09:14
Sokan kapják ezt. Minden hormon kezelésnek van hátulütöje. Könynen tul lehet stimulálni ezért kell rendszeresen ellenörizni. Na meg megterheli a szervezetet minden hormon készitmény. De ha muszáj hát muszáj.
2012. márc. 3. 08:59

Sziasztok!Segitség kellene,vagy inkább tapasztalatok azoktol akik már használták.

Milyen eredményre számithatok?!Vannak e hátulütöjei?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook