Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gombóc érzés a tarokban, szegycsont körüli tompa kellemetlen érzés fórum

Gombóc érzés a tarokban, szegycsont körüli tompa kellemetlen érzés (beszélgetős fórum)


2016. febr. 22. 08:27

refluxtól van nekem is,és a sok stressztől.


sokszor még a hátamba is erős szúró fájdalmak jelentkeznek.

fájdalom csillapitót,és gyomornedv elleni gyógyszert veszek be.


nem kell rosszra gondolni,mert bevonzod a betegséget.


jobbulást kivánok!

2016. febr. 21. 21:01
Reflux tipikus tünetei.
2016. febr. 21. 18:12

Nekem 3 éve van ilyen, időszakonként elmúlik és visszatér. Mindent kivizsgáltattam, semmi nem volt, pszichés a dolog.

Könnyen lehet, hogy Nálad is...

2016. febr. 21. 12:43

Miért félsz ennyire?

Lelki-pszichés tünetek is sokszor vannak: átmenetileg fáj a fejed, szúr a szíved, itt-ott amott fáj, megy a hasad vagy épp nem. Aztán rövidesen elmúlik. Mért kell mindjárt rákra gondolni?

2016. febr. 21. 09:12
Hát bevallom nagyon megijesztett a a szegcsont körüli kellemetlen érzés, egyből ráreteszeltem a legrosszabbra...Tehát persze benne van a pakliban, hiszen rá 2 napra jött elő ez a tünet, de mindenképp utána járok. Mivel szinte tökéletes volt a vérképem, azért bízom benne, hogy nem rák, de nagyon félek, még csak 30 éves vagyok, van egy 5 éves lányom, szeretném látni felnőni...Bocsi a panaszkodásért, lehet eltúlzott egyből ez a félelem...
7. 7116aa6805 (válaszként erre: 1. - Garfield66)
2016. febr. 21. 09:03
szorongás? pszichés tünet?
2016. febr. 21. 08:59
Ha nagyon megakarom fogalmazni, most úgy érzem, mintha kicsit égne a nyelőcsövem vége...Na de hátha valakinek lesz még ezzel kapcsolatban tapasztalata.
5. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 4. - Garfield66)
2016. febr. 21. 08:56
Értem én, hogy mire gondolsz... :(
2016. febr. 21. 08:55
Végül is 4 napja érzem ezt a panaszt...remélem bármi is van időbe megyek orvoshoz... :(
2016. febr. 21. 08:35
Nem, még semmi, jövőhéten tudok csak orvoshoz menni...
2016. febr. 21. 08:29
Gégetükrözés nem volt?
2016. febr. 21. 08:21
Körülbelül egy hete a szegycsont alatt, a gyomorszáj környékén érzek néha tompa, nyomó, kicsit égő kellemetlenséget, ami ma pl kicsit a hátam irányába sugárzott ki kicsit.. Evés után ez szinte teljesen elmúlik, később visszatér. 4 napja mintha néha nem bírnék lenyelni rendesen valamit, ezt érzem a torkomban, de nem állandóan...Reggelre pl mikor nem nyelek sokat, teljsen jó, de mikor érzem, és többször nyelek, hátha "lemegy" akkor kellemetlen.Savas nem vagyok, nem ég a nyelőcsövem sem. Sebészetről elküldtek belgyógyászatra, de rettentően félek, hogy valami komolyabb baj van... Vérvételen voltam, nagy labort kértek, minden jó lett, a pajzsmirigy is. Féléve voltam hasi ultrahangon, ott is rendbe volt minden. Péntekre van időpontom orvoshoz, de szinte reszketek a félelemtől, hogy valami nagy baj van :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook