Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gombás fogyókúra fórum

Gombás fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

7. Binky (válaszként erre: 5. - Jottone)
2009. febr. 17. 20:08
Gombapörkölt jénaiban elkészítve, egy csepp olívaolajjal. Megfonnyasztod a hagymát, majd a gombát is hagyod főni a 'saját levében'. Só, bors, piros arany, tetszőleges fűszerek és voálá.
2008. okt. 28. 13:52
Én nagyon szeretem a gombát, de minden nap nem enném. Felfúj és egy idő után unalmas is lenne. És ami a legfontosabb: az ára sem túl olcsó.
2008. jún. 17. 00:16
ugyan mondja már meg nekem valaki legyen szives, ha nem lehet sem olaj, sem liszt, sem köret, akkor hogyan lehet elkészíteni? bedobom a tűzbe simán , és elrágcsálom magában? és ezt minden nap? na inkább nem, köszike
4. Icus
2008. febr. 6. 14:47
Én valahol most olvastam, hogy a köszvényesek és a köszvényre hajlamosak se egyenek gombát, mert sok olyan "valami" van benne, ami erősen megnőveli a húgysavat!:(
3. Vica-35 (válaszként erre: 2. - Ffc9d89fcb)
2008. febr. 6. 14:44

Anni!

Csak a vadontermő gombák higanytartalma LEHET magasabb, de ez sem törvényszerű.

2007. szept. 13. 14:44
Az lehet, hogy a gomba fogyaszt, de nagyon magas a higany tartalma, ezért a napi fogyasztása hosszú távon egyáltalán nem egészséges.
2007. aug. 24. 14:17
Köztudott dolog, hogy a gomba nehezen emészthető étel, tehát fogyókúrás célokra is kiválóan alkalmazható.
Naponta egy étkezés gombaétel legyen és meglátjuk a meglepő eredményt. Éhezés nélkül fogyhatunk és a kúrát szinte akármennyi ideig folytathatjuk.
Egy kikötés van csak a gombaétellel szemben: Liszt és zsír nélkül készüljün, illetve ne együnk hozzá köretet!
Minden gombaétkezésnél ehetünk friss gyümölcsöt is!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook