Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gólya csípte baba fórum

Gólya csípte baba (beszélgetős fórum)


2010. okt. 28. 11:35

Sziasztok!

Az én kislányomnak a homlokán és jobb szemhéján halványabb a bal szemhéján erősebb tűzfolt van. Hallottam a lázeres kezelésről, de szerintem a szemhéján nem merném alkalmaztatni. :)

Bízok benne, hogy nem fogja zavarni akkor sem, ha nem múlik el.

2010. szept. 3. 10:12

Sziasztok!


Az én kislányom 1 éves neki a bal szeme felett van tűzfolt. Szintén etettek a dokik mindenféle mesével, hogy elmúlik. Hát nem múlt el, maximum egy picit halványodott. Mindenkinek tanácsolom ne hallgason a dokikra. Vigyel el egy szakemberhez, mert azt csak lézeres kezeléseel vagy lejegeléssel lehet eltüntetni. Miután nálunk nem múlt el és hittünk naívan a dokiknak. Most azt mondtam többet nem várok, keresek egy szakembert és elviszem a kislányomat hozzá.

17. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Brigibaba)
2010. aug. 3. 16:59

Szia!

Már biztos kiderült, hogy lett a gyereken nyoma az égésnek:)))

Remélem nem.

2009. febr. 28. 20:48
a tűzfolt nekem nem tünt el pár hónap után,nagyon sokáig látszott,bár halványabban.....mármint nem nekem hanem a fiamnak:)
15. kisbeka1 (válaszként erre: 11. - R75)
2009. febr. 28. 20:43

szia

az én kislányomnak is piros folt van a szemhéján születése óta.Most 7 hetes.Nekem azt mondták a korházban,és itthon a gyerekorvos is,hogy idővel elmúlik.a te kislányodnak már elmúlt?

2009. jan. 8. 21:37
A tűzfolt eltűnik egy két hónap alatt szülés után.Az egyforma anyajegyek szerintem genetikai produkciók
2009. jan. 4. 07:59
Nekem a szülésznö fogta meg a lányomat erösebben a hasán látszik is az ujjlenyomata,olyan volt öcsémnek,mintegy véraláfutás.az kb 15 év mire felszivódik
2009. jan. 4. 06:17
Bencének a cicije felett van egy kis tűzfolt! de én sem emlékeszem hogy cicin haraptak volna! :DD
11. R75
2008. szept. 11. 08:48

a kislányomnak mind a két szemhéján piros foltok vannak, olyan mint a véraláfutás, most 8hetes, én azt gondoltam, hogy a szülés alatt történhetett valami, és idővel elmúlik... ez most szerintetek elmúlik vagy sem??? vagy ez is ilyen folt, amiről ti irtok????

bár nem ütött szemen terhesség alatt senki:-))))

2008. szept. 11. 07:12
jaj istenem, én nem tudok úgy sütni, hogy valahol ne égessem meg a kezem, folyamatosan, és mivel majdnem minden második nap sütök..........remélem nem fog látszani rajta semmi
2008. júl. 12. 14:34

Na, ez érdekes! :)

Az én kisfiamnak is van össz-vissz, 2 db anyajegye, és pontosan ott, ahol az apukájának! :)

2008. júl. 12. 14:16
Nemtudom...kisfiam nak úgynevezett tűzfolt volt a homlokán és a tarkóján,sokáig látszott,főleg ha sirt...nem vezettem vissza magamban terhességkori élményre,lehet történt valami,lehet senm,soha nem gondolkoztam rajta....viszont a kisfiamon hajszálra pontosan ott van egy anyajegy,ahol az apujának egy kiálló anyajegy,de ez lehet genetikára visszavezetni tehát nem érdekes a dolog...De...a páromon lett egy forradás gyerekkorában,beletört egy injekciós fecskendő...a kicsin pontosan ott van egy fehér folt...
2008. júl. 12. 14:11

Érdekes dolog ezeket olvasni! :)

Anyukámnak - mikor velem terhes volt - apukám pusztán szeretetből, beleharapott a fenekébe, igaz, paplanon keresztül, de anyukám sírva fakadt a fájdalomtól! Hát, az én fenekemen semmiféle ilyen nyom nem látszik! :))) Szerencsére! :P

Nekem úgy másfél hónapja a kisfiam harapott bele a hasamba, szintén csak szeretetből, azon nyomban belilult, hát, kíváncsi leszek, hogy a kislányomon megfog-e látszani!

6. ancsi30 (válaszként erre: 1. - Brigibaba)
2008. júl. 8. 16:00

Szia

Kislányomon, aki 6 hónapos 2db pici folt van,egyik a combján, másik a karján ami azt mondják, tűzfolt.

Nem gondolkodtam eddig, miért lehet, de multkor vettem ki a tepsit a sütőből, és megégettem a hasam vele, ekkor eszembejutott, amikor terhes voltam, ugyanez történt. És elgondolkodtam, lehet, hogy emiatt van ez a folt a babán.

Üdv: Ancsi

2008. júl. 8. 13:46

Amikor az anyukám pocakos volt velem a buszmegállóban a lábához nyomtak egy égő csikket. Anyukámnak egy heg maradt, nekem pedig egy barna foltom lett ugyanott a lábamon.

A kislányommal voltam pocakos amikor a combom hátsó részén megcsípett valami dög és begyuladt. A kislányomnak ugyanott egy barna foltocska van.

Lehet, hogy csak véletlen, de azért ezek érdekes dolgok:)

4. brigibaba (válaszként erre: 3. - Munya)
2008. júl. 7. 08:38
ez nem semmi!!:D még jó hogy nem békát dobott tényleg az arcába!!!!
2008. júl. 7. 08:37

Szia Brigi!


Apukám anyukámhoz dobott egy epret, mikor terhes volt velem, mondván "Tünde vigyázz béka" (anyám halálosan fél tőlük), a tarkójánál találta el! Egy eper kinézetű, folt van a tarkómon, ami a születésnapom közeledtével mindig kivöröslik!

2008. júl. 5. 10:55
Annak idején amikor anyukám tehes volt velem /38 éve/ a tesvérei "játékból" hozzá dobtak egy békát! Nekem meg van a folt ugyanott a hasamon. Nem nagy de látszik.
2008. júl. 5. 10:17

A régi hiedelmek szerint ha a kismama megüti vagy megégeti magát a terhesség alatt, az meglátszik majd a babán!!

Én most a hétvégén nagyon csúnyán megsütöttem a kezem a tepsivel, fel is hólyagosodott meg bebarnúlt a helye! számíthatok rá hogy ez tényleg meglátszik majd a babucin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook