Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gofrisütőt milyet érdemes venni, hány wattosat, ami gyorsan süt? fórum

Gofrisütőt milyet érdemes venni, hány wattosat, ami gyorsan süt? (beszélgetős fórum)


10. Mazsola7 (válaszként erre: 8. - Gabbbicica)
2023. márc. 27. 04:36

Koszi.


Sokan dicsertek egy faces csoportban a Rossman sajat markasat. 1200 w os, es 6200 ft. Arra esett a valasztasom.

9. Mazsola7 (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. márc. 27. 04:34

Tudom, hogy attol nem sut még gyorsabban, ha tobbfunkcios..

Csak erdeklodtem.. kinek milyen valik be.

2023. márc. 26. 21:50

[link]


Ez az, ha jol latom, 1200 W. A mienk mar vagy 4 eves; nem emlekszem, mennyi szokott lenni a lidlben, mikor epp van.

7. sanyinak (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2023. márc. 26. 21:42
A Lidl-es nálunk is jól működik.
6. Mazsola7 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2023. márc. 26. 21:17

Hany wattos?

Mennyi volt?

5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Mazsola7)
2023. márc. 26. 21:06
Mi a lidlben vettunk, nem a 4in1-et, hanem csak goffrit tud, a kerek alakut. En elegedett vagyok vele.
2023. márc. 26. 15:23
Egyik karácsonyra kaptam valami szuperdrága márkás gofrisütőt. Hatalmas volt, elvileg nagy adag, finom, ropogós gofrikat sütött. Gyakorlatilag, mire megsült a nagy adag tészta, amiből kijött egy nem lyukas gofri, vagy csonttá száradt vagy nyers maradt. Talán kétszer használtam..., aztán vettem egy 4e Ft-os noname-márkát és pöpec. :)
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Mazsola7)
2023. márc. 26. 12:02

Attól hogy többfunkciós, még nem fog gyorsabban sütni.

Mondjuk értelemszerűen ami egyszerre többet süt, azzal gyorsabban haladsz, már ha nem ugyanakkora a méret, csak több darabra osztja :)

A jó gofrisütőért, ami már inkább ipari, azért már nem 10-15 ezret kell fizetni, nagyobb is, csak akor éri meg, ha tényleg valaki rengeteget használja...

2. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Mazsola7)
2023. márc. 26. 11:49

A darabszámnál gondolj arra, hány embernek kell. Nekünk melegszendvics sütőből négyes van, de sokszor még az is kevés, mert sok az egyszerre éhes gyerek. :)


Gofrisütőből nekem még nem volt olyan, ami bevált volna, mondjuk nem voltak drágák, viszont vacakok, takaríthatatlanok. Már csak olyat vennék, amiből ki lehet venni a fém részt és be lehet tenni a mosogatógépbe.

Egyszer néztem ezeket a cserélhető betétes sütőket, ha a szendvicssütő egyszer bemondja az unalmast, lehet én is olyat veszek, mert szerintem azok mosogatógépben is tisztíthatók.

2023. márc. 26. 09:46

Nekem Orion 750 w os van, de iszonyu lassu.

Erdemes tobbfunkciosat venni?Lattam grillezos, szendvicssutos gofrisutot is.

Elony ha 4 db ot sut, nem egyet vagy kettot egyszerre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook