Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gödi homokszigetre hogy jutok el kocsival Újpestről? Pontos leírás kellene, hol forduljak le Gödnél stb. fórum

Gödi homokszigetre hogy jutok el kocsival Újpestről? Pontos leírás kellene, hol forduljak le Gödnél stb. (tudásbázis kérdés)


8. gizmóka (válaszként erre: 7. - Bogyoka53)
2013. júl. 29. 10:02
Nagyon szívesen!Kellemes időtöltést kívánok!
2013. júl. 29. 06:25
Nagyon szépen köszönöm Gizmóka, ilyen segitségre gondoltam, mert már voltunk lenn és kerestük a Dunaparton de hiába mentünk végig egy jó darabig a parton nem találtuk meg, de most már látom, hogy nem is jó helyen barangoltunk. Igy már egyértelmű, ha tudom hol kell a 2-es utról lefordulnom, hogy megtaláljuk. Mégegyszer hálásan köszönöm!
6. gizmóka (válaszként erre: 1. - Bogyoka53)
2013. júl. 28. 20:51

Szia!

A 2-es főúton gyere,majd Gödre beérve a második jelzőlámpa utáni első lehetőségnél kanyarodj el balra.Ez a Szabadságharcos utca ami levisz a feneketlen tóig.Itt kanyarodj jobbra és szűk ötven méter után balra.Az utca végén parkolj le,és innen gyalog menj tovább a dunáig.(kb.az utca meghosszabbított vonalában)Átkelsz egy bokáig érő holtágon és máris a szigeten vagy.Kövesd az ösvényt,a vonulást és kijutsz a homokos partra.

2013. júl. 28. 20:16

Itt is van térkép:


[link]

2013. júl. 28. 20:13
2013. júl. 28. 20:01
Kösz! Ha megadta volna akkor nem itt érdeklődnék.Ujpesti vagyok mem HÜLYE!!!
2013. júl. 28. 19:16
Van a net,útvonalterv,stb.Ez olyan nehéz?
2013. júl. 28. 19:14
Gödi homokszigetre hogy jutok el kocsival Ujpestről. Pontos leírás kellene, hol forduljak le Gödnél stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook