Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gmail szokatlan tevékenység miatti letiltással kapcsolatos kérdés fórum

Gmail szokatlan tevékenység miatti letiltással kapcsolatos kérdés (beszélgetős fórum)


3. Zoa1
2012. okt. 1. 00:54
közben visszajött.. hál istennek!!, de az tényleg érdekelne -ha tudja valaki- hogy tőlem vajon miért nem kért telefonszámot??? pedig megadtam
2. Zoa1
2012. okt. 1. 00:51
1 perctől 24 óráig (így akartam írni)
1. Zoa1
2012. okt. 1. 00:50

légyzsi segítsen valaki!

Letiltott a gmail, azt írja ki, hogy szokatlan tevékenység miatt zárolták a fiókomat ami egy perctől 24-ig tarthat. Valószníűleg azért érzékelt szokatlan tevékenységet, mert túl sok file-t küldözgettem valakinek egymás után..., ezt eddig értem.., azt viszont nem, hogy annak idején annyit cseszegetett a gmail, hogy adjam meg a telefonszámomat, hogy ilyen esetekben betudjak lépni, hogy végül megadtam.., most pedig nem kéri a telefonszámomat, hogy egy kóddal be tudjak lépni . A neten mindenhol azt írják, hogy ha valaki megadott telefonszámot, akkor ilyen esetben kérni szokta a gmail, de tőlem nem kéri. Miért?? tudja valaki? És azt, hogy átlagosan kb mennyi ideig zárolják??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook