Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gmail-es jelszót vissza lehet keresni valami programmal? fórum

Gmail-es jelszót vissza lehet keresni valami programmal? (tudásbázis kérdés)

8. 0a204a485a (válaszként erre: 5. - Gribedli***)
2015. febr. 22. 16:07
Köszi ezt a részletes tájékoztatást,nekem is volt egy ilyen fiókom,és a leírásod alapján sikerült visszaállítanom és jelszót cserélnem :-)
7. 0a204a485a (válaszként erre: 4. - Kriszti020)
2015. febr. 22. 15:40
A gmail.com-t soha nem törlődik,nem törlik. a gmail.hu -t azt viszont 4 hónapon túl igen.
2015. febr. 22. 15:36
Na, megnéztem, még olyan opció is van (egyébként a belépés ablakban van), hogy ha nem emlékszel a gmail címre pontosan, ezt is vissza lehet keresni
5. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Ee523aad9d)
2015. febr. 22. 15:32

Ha a gmail címet tudod, csak a jelszót nem, akkor van olyan opció (talán a jelszó alatti keretben vagy valahol a jobb felső sarokban, most nem ugrik be és mire megnézem...), hogy elfelejtetted a jelszót (esetleg be kell írni egy téveset és erre írja ki, hogy elfelejtetted a jelszót), erre rákattintasz és követed a procedúrát, egy telefonszámot vagy egy másik e-mailt kell megadni és oda fogja elküldeni a kódot, amivel beléphetsz és új jelszót kell adnod.


Azt, hogy mennyi ideig tartogatják, nem tudom, de egy mail, amit régóta nem tudok kinyitni, 2 évvel ezelőtti mailjeimet is megtartotta (6ezer mailt kell most átnéznem emiatt), szóval biztos, hogy nem törlődik olyan hamar, használhatod újra

2015. febr. 22. 14:25
Valószínűleg azt az e-mail címet már törölték a tartalmával együtt.Legtöbb e-mail címet ha nem használod 3 hónap után törlik a tartalmával együtt,nem visszaállítható utána.
3. 9c57fd10dc (válaszként erre: 2. - Ee523aad9d)
2015. febr. 22. 13:36
Ha van a gmail-nek karbantartoja, akkor inkább neki írj, mert ez így felkérés egy kis hackelésre.
2015. febr. 22. 13:34
Van egy gmail-es fiókom, amit 2-3 éve nem használtam, és nem emlékszem a jelszavára, de most meg kellene nyitnom egy régi infó miatt, viszont a jelszóra nem emlékszem (nem adtam meg alternatíyv email címet sajna). Van, valami program, amivel viossza lehet azon a gépen keresni, amit be szoktam lépni oda?
2015. febr. 22. 13:32
Gmail-es jelszó visszakeresése programmal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook