Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Glycosept oldat befogta az egyik első fogamat. Mivel tudom lemosni? fórum

Glycosept oldat befogta az egyik első fogamat. Mivel tudom lemosni? (tudásbázis kérdés)


12. LucaDora (válaszként erre: 11. - Kék)
2015. máj. 24. 23:07

Mostam vele fogat többször is. Valószínűleg segített valamennyit, de annyira élénk sárga volt a fogam, hogy nem elég látványosan.


Egyébként, ha valakit érdekel, a fogorvos azt mondta, hogy mindenképpen ki fog kopni, legrosszabb esetben pár hét alatt. Addig is gyakori fogmosás segíthet, illetve fehérítő krémek, porok. (Porral szintén próbálkoztam már.) Azonnali megoldás nincs rá, de nem fog így maradni.

11. Kék
2015. máj. 23. 09:59
SZÓDABIKARBÓNÁVAL moss fogat, csodát művel!:-)
10. LucaDora (válaszként erre: 9. - 408020f45e)
2015. máj. 22. 23:06

Csak "sima" Listerine-em van itthon, napokig meg nem szeretnék várni vele. Holnap épp megyek fogorvoshoz, hátha ő tud valamit gyorsan segíteni rajta, ha nem jön össze, akkor meg visszamegyek, ahhoz, aki csinálta a foghéjat, csak holnapra szerettem volna rendbe hozni, mert olyan programom van, ahol szeretném magam jól érezni, de így nem tudom milyen lesz a kedvem.


Köszi a tippet, majd lehet beszerzek azért egy ilyen terméket. :)


Remélem a többszöri fogmosás segít! :)

9. 408020f45e (válaszként erre: 8. - LucaDora)
2015. máj. 22. 22:47
Fogmosás után öblögess Listerine Stay White-tal talán használ. - de talán a napi többszöri fogmosás is segíthet.:)
8. LucaDora (válaszként erre: 7. - Globus)
2015. máj. 22. 21:32

Nem tömött, viszont kompozit foghéj van rajta. (De már volt ilyen, hogy sárga lett, de lekopott és egy délután alatt rendebe jött.) Sőt, tömésem is lett már sárga, de arról is lekopott.

Csak ez elég kellemetlen, hogy az egyik első fogam szövegkiemelő sárga, a többi mellette meg fehér. Ráadásul most elég lassan kopik, ha kopik egyáltalán.

2015. máj. 22. 21:07

Ha ez a fogad esetleg tömött, akkor tartok tőle, hogy semmivel. Mert a tömés szerkezete kicsit porózus, mondják a fogorvosok, hogy kávé, cigaretta, színes gyümölcsök megfoghatják.

Ha nem tömött, akkor talán rendbe jöhet lassan.

6. LucaDora (válaszként erre: 5. - Valakivagyok1984)
2015. máj. 22. 21:04
Köszönöm a tippet!
2015. máj. 22. 20:57
A választ nem tudom de legközelebb phlogosolt használj.Ugyanaz csak szintelen.
4. LucaDora (válaszként erre: 3. - Dbf98ae29e)
2015. máj. 22. 20:33
Köszönöm! Azzal már próbáltam, de még mindig sárga. Azért még próbálkozom vele, mert lehet gyengíti a színt, csak már ebben az esti fényben nem látom igazán.
3. dbf98ae29e (válaszként erre: 2. - LucaDora)
2015. máj. 22. 20:28
Próbáld meg szódabikarbónával megmosni!
2015. máj. 22. 20:05
A Glycosept egy szájfertőtlenítő, aminek sárga színe van. Használtam és az első fogamról 1 napja nem kopott le. Valamivel meg tudom gyorsítani a kopást?
2015. máj. 22. 20:04
Glycosept oldat befogta az egyik első fogamat. Mivel tudom lemosni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook