Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Glutén-laktóz és tojásérzékenység esetén miket esztek? fórum

Glutén-laktóz és tojásérzékenység esetén miket esztek? (beszélgetős fórum)

dec. 28. 11:36

Laktózmentes tejterméket már mindenhol lehet kapni. Én is laktózmentes tejet iszok, de csak mert édesebb mint a laktózos.

Sokféle gluténmentes lisztet, pl. magliszteket lehet kapni amik ugyan drágák, de tele vannak ásványianyagokkal, vitaminokkal ésrdemes beiktatni az étkezésbe az olcsóbb termékek közé. Receptet pedig milliót találsz, ha a keresőbe beírsz kulcsszavakat. Pl. gluténmentes receptek, vagy ilyesmi.

dec. 28. 10:34
Köszönöm a válaszokat :)
dec. 28. 07:00
Tejmentes margarin, sonka, felvágott, kolbász, májkrém, virsli, tonhalkrém, lekvár, laktózmentes sajt, zöldségek, vegán majonéz. Tejtermékekből van laktózmentes változat, úgyhogy az nem olyan nagy probléma szerintem.
2. Hoxa
dec. 27. 22:00

Szia! Rutinos vagyok pont ebben, de kávét reggelizem mandulatejjel:)

Gyümölcsöket, virslit, gm kenőmájast, hideg húsféléket zöldséggel tudsz enni reggel is.

dec. 27. 19:00

Sziasztok!

Glutén laktóz és tojás allergiám igazolódott pár napja. Még nagyon friss a dolog próbálok ötleteket recepteket keresni. A kenyér nagyon szerves része lett most a mindennapjaimnak azt megsütöm itthon és tuti hogy abban nincs olyan ami miatt rosszul lennék. Ti akik szintén érzékenyek ezekre az ételekre mit szoktatok reggelizni vacsizni hogy ne mindig csak kenyeret fogyasszunk? Müzliktől zabkásáktól fél óra múlva éhes vagyok.. :(

Várom a nálam rutinosabbak hozzászólását :)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook