Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Glitter képbe tudok szöveget illeszteni? fórum

Glitter képbe tudok szöveget illeszteni? (tudásbázis kérdés)


12. FairyJ (válaszként erre: 11. - Caffi)
2010. márc. 2. 20:01
Szívesen.Jóéjt:)
11. caffi (válaszként erre: 9. - Caffi)
2010. márc. 2. 20:01
Ez a melóhelyi,kicsit lassú gép....nahhh meg végre lejárt a műszakom:)....Megyek is!Szép álmokat.....köszi h próbáltál segíteni:)!!
10. FairyJ (válaszként erre: 9. - Caffi)
2010. márc. 2. 20:00
Ja,okés:)
9. caffi (válaszként erre: 8. - FairyJ)
2010. márc. 2. 19:59
Ááááá ezen a gépen nem megy a program letöltése....megproszálom az otthonin....és ha ott se....ak még nyaggatlak:)
2010. márc. 2. 19:15
Na,sikerült?:)
7. caffi (válaszként erre: 6. - FairyJ)
2010. márc. 2. 16:52
Csak gyors le kell tölt
6. FairyJ (válaszként erre: 5. - Caffi)
2010. márc. 2. 16:48
Egész nyugodtan:) Nem olyan nehéz, mint ahogy hangzik:D
5. caffi (válaszként erre: 4. - FairyJ)
2010. márc. 2. 16:48
A felét értettem:).....nem rossz arány:)....most elvonulok próbálkozni.....azt zaklatnálak még ha elakadok....persze csak ha nem baj:)!!
2010. márc. 2. 16:45
Igen.Animation shop progival pl. Lemented a képet, lemented a szöveget,amit rá akarsz illeszteni.Mindkettőt megnyitod az animation shopban,akkor látni fogod,hogy több képkockából állnak.A kép első kockájára rákattintasz,shiftet lenyomva tartva az utolsóra is rákattintasz. A szöveg első kockájára is, shift lenyomva,utolsó kockára. A szöveg első kockájára katt és lenyomva tartott egérgombbal ráhúzod a kép első kockájára, de csak akkor engeded fel az egérgombot, mikor a megfelelő helyen van a szöveg. Ennél egyszerűbben nemtudom leírni:D
3. caffi (válaszként erre: 2. - Cicaanya)
2010. márc. 2. 16:45
Köszönöm:)....ide illik,hisz itt van ezen az oldalon:)
2. cicaanya (válaszként erre: 1. - Caffi)
2010. márc. 2. 16:42
tudom nem ide illik,de édesek a kiskutyák:)
2010. márc. 2. 16:33

Ha valamelyik oldalról töltök le glitter képet,abba bele tudok úgy szerkeszteni,egy meglévő szöveget,h ne nagyon üssön el a kép összhatásától?

Előre mondom nem vagyok 1xü eset,de azért megértem ha lépésről-lépésre valaki elmagyarázza a hogyan-ját:):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook