Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Glamour kuponok beváltása Praktikerben fórum

Glamour kuponok beváltása Praktikerben (beszélgetős fórum)


2018. okt. 11. 10:57

sziasztok! van esetleg valakinek 2018.októberi glamour kuponfüzete? ha igen, akkor nagyon megköszönném, ha megosztanád a Polar kuponkódot :). weben szeretnék rendelni egy mellkaspántot, jól jönne a kis kedvezmény, de ha csak ezért meg kellene vennem az újságot, akkor már nem igazán érné meg. :)


(a webes kuponkód akárhányszor használható, tehát nem veszem el a lehetőséged, ha esetleg megosztod az infót).


Nagyon köszi előre is! <3

3. dcd522613b (válaszként erre: 2. - Mona75)
2018. márc. 28. 09:43
Köszönöm. :)
2018. márc. 28. 04:11

Helló!



Megnéztem azt írja nem érvényes akciós,outlet, tartósan alacsony áras termékekre, egyéb kuponos kártyás kedvezménnyel nem vonható össze. És csak személyes vásárlás esetén lehet felhasználni.


Remélem segítettem :)

2018. márc. 27. 20:16

Sziasztok!


Egy nagyon gyors kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni. Szóval láttam, hogy már kapható a Glamour újság, benne pedig a kuponok. Mivel az újságban nem megnézhető, ezért gyorsan felmentem a Glamour oldalra, hogy megnézzem, hogy idén milyen kuponok lesznek benne. Láttam, hogy lesz Praktiker 20%-os kupon, és az érdekelne, hogy milyen termékekre lehet beváltani, esetleg mindenre? Ha valakinek már megvan az újság, akkor megtenné, hogy megnézi? Köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook