Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ginseng Slim tea !!!!!! fórum

Ginseng Slim tea !!!!!! (beszélgetős fórum)


2014. márc. 15. 17:46

Sziasztok!

Olvastam,az írásokat!Annyit szeretnék még kérdezni,hogy aki fogyott tőle az mennyit ívott egy nap?köszi a válaszokat!:)remélem sikerül a fogyokúrám!Majd megírom,hogy haladok!

21. Henci2 (válaszként erre: 20. - Juice714)
2012. nov. 3. 17:50
engem is meghajt rendesen :/ legközelebb szálas eredeti zöld teát veszek. de a maradékot még megiszom
2012. szept. 11. 20:49

Sziasztok, látom elég régen nem írt senki, de azért megpróbálom. Tegnap kezdtem el inni a teát, s mivel azt írja, napi 2-3 filterrel, gondoltam belecsapok a lecsóba. Mellé elkezdetem ismét egyfajta almás korpatablettát szedni. Végül csak tegnap csak 2, ma csak 1 bögre teát ittam, mert esküszöm, a lelket is kihajtja belőlem. Vmelyik, vagy a kettő együtt. Tkp nekem sosem volt székrekedésem és/mert minden délelőtt, 8tól délig legurítok közel egy liter ízesítetlen zöld tea adagot - ez régi szokásom - és a következő 4 órában kb uannyi vizet.

Étkezési szokásaimon nem változtattam nagy mértékben, mert a "kétökölnyi" diéta egyszer már bevált, és mivel szeretem a zöldfélét - akkor is, ha piros, vagy sárga - úgy érzem, pont jól eszem.

Na, de mindent összevetve lehetséges, h az elején ennyire meghajt? Előre is köszi!

19. limeer
2011. nov. 16. 11:40

Szia Bricsitte!!


Én is ma kezdem inni ezt a teát,szintén fogyokúrával egybekötve...

Mondjuk nekem előtte a dr.Theisféle nova fit jött be nagyon csak nem volt a herbáriába és most én is megpróbálkozom ezzel:) Várom a tapasztalataid:) te már 12nappal előrébb vagy mint én:)

2011. nov. 4. 11:39
sziasztok!úúú de rég voltak itt:-))Én ma kezdtem el ezt a teát inni ,ugyan is ittam a kína szűztea fortet ,én anno 4évvel ezelőtt fogytam -50kg a szűzteától azóta szültem és van rajtam ismét 20kg felesleg sajna..Hát úgy gondoltam ,hogy újból elkezdem a szűzteát a forte változatot ,de sajna nem bírja a gyomrom fáj tőle nagyon abba is hagytam 1hét után ..így kipróbálom ezt a teát hát ha segít igaz én diétázom is így együtt remélem meg lesz az eredménye is....Üdv bricsitte...Majd írom a hatását..
17. 1c173974e8 (válaszként erre: 9. - A.micskei)
2011. aug. 27. 15:52
Ízetlenül kell inni!!!
2011. aug. 27. 15:51

Nekem is segített beindítani a fogyást én 94 kg 64 kg fogytam vele. Végig gizeng slimet használtam.

Illetve ha nem akartok hízni egy kiadós vacsi utána akkor ajánlatos inni belőle 1 csészével!

15. Zsuzsa79 (válaszként erre: 14. - Domi76)
2011. máj. 5. 09:13
Ez is csak olyan, mint bármi más... Van, akinek beválik, van, akinek nem. Attól még nem kell lehúzni!
14. domi76
2011. ápr. 30. 17:54

semmit érő

bunkó,haszonleső gyártó,és forgalmazó dugja fel magának.

2011. márc. 21. 18:10

Sziasztok!

Már nem issza senki a teát?

2010. okt. 4. 19:44

Sziasztok!

Már nem issza senki ezt a teát????

11. Melcsi4 (válaszként erre: 10. - Szepeci)
2009. aug. 30. 19:16

Szia!

Iszod még a teát? Hogy állsz a kilókkal?

10. szepeci (válaszként erre: 9. - A.micskei)
2009. ápr. 1. 20:55
Holnap kezdem. Majd jelzem, ha van eredmény.
2009. márc. 31. 09:37
Ja, bocs, de most néztem: pont a kérdésre meg nem válaszoltam rendesen: szóval: csak ezt az egy fajta teát kell megvenned, és egy csészébe csak egy filtert tegyél, kb. tíz percig áztasd, nyomkodd bele kanállal, míg barnás színe nem lesz a teának. Ízesítsd kedved szerint. Ezt reggel és este ismételd meg, harminc nap után azért tarts 4-5 nap szünetet, s úgy kezdd újra.
8. a.micskei (válaszként erre: 7. - Szepeci)
2009. márc. 31. 09:33
Szia! Csak most láttam meg, hogy írtál nekem, ne haragudj. Kérdéseidre válaszolva: a szóban forgó teában van ginzeng, mályva, és zöldtea is. A mályvatea ugyanezt a három komponenst tartalmazza, de kevésbé hatásos, és rosszabb íze van. Úgyhogy én most maradtam a ginzengnél, és mindennap iszom egyet reggel és este. Azt vettem észre, hogy nincs akkora étvágyam, ill. reggel kb. háromszor megyek WC-re. Nem megy a hasam, csak normál székletem van. Előfordul, hogy este már szintén van székletem. Gondolom, ez miatt alakul ki a fogyás. Mivel zsírégető hatású is, főleg a zöldtea miatt, a hatás biztos nem marad el. Pl. már könnyebben felmennek rám a ruhák, nem puffadok fel, pedig ugye pár hete iszom csak. Ha elkezded, tényleg ügyelj rá, hogy a megengedett adag fölé ne menj, mert nálam is ez volt a gond régen, aztán amikor már nem ihattam, vissza is jött pár kiló. Legyél türelmes, mert ez is úgy hat, hogy egy-két hónapig lehet, hogy nem megy le kiló, de a harmadik hónapban egyszerre fog távozni több kiló is, és így tovább. Majd azért írd meg, hogy Neked bejött-e. Sok sikert!
7. szepeci (válaszként erre: 6. - A.micskei)
2009. márc. 25. 15:13
Gratulálok az eredményedhez, az újabb kúrához pedig sok sikert kívánok! Nagyon inspiráló dolgokat írtál a teáról, el is határoztam, hogy én is kipróbálom. Csak egy kérdésem lenne: A mályvát és ginzenget egyszerre iszod? Úgy értem, egy-egy filter egy csésze vízbe? Vagy reggel az egyik és este a másik? Én eddig szűzteát ittam/iszok, de nincs igazán látványos eredmény. Pedig a kajára is vigyázok. Előre is köszi a választ!
2009. márc. 25. 11:15

Csajok!

Láttam, mi a téma: ginzeng és mályva fogyasztótea. Kérdeztétek, használt-e már valakinek. Nos: NEKEM! Még tavalyelőtt fél év alatt kb. 8-10 kilót leadtam tőle, és most nem vetítek! Én azt mondom, igyátok! Nem sportoltam különösebben, kicsit ritkábban volt étvágyam tőle, de amúgy semmi extra. Csak arra lettem figyelmes, ahogyan az L-es méret után jó lett az S-es is. Mindenki megcsodált. Akkor azért hagytam abba, mert túl sokat ittam belőle, és a szervezetem tiltakozott (viszkedtem, kiütéseim lettek). DE: most újra elkezdtem, mert azóta feljött néhány kiló, és képzeljétek, már nem tiltakozik a szervezetem sem!

Van, akit nem hajt meg annyira, ill. változó. De ha nem hajt meg, akkor is hat, ez a lényeg, mert zsírégető komponenseket is tartalmaz.

Mályvával kombinálva nagyon jó. Én azt ajánlom nektek, csajok, egyvalamire vigyázzatok: kb. 20 nap után mindig tartsatok pár nap szünetet, de még az is jó, ha egy hét szünetet! Mert hogyha nem, nálatok is fellép a túlérzékenységi reakció, és nem tudtok vele fogyózni tovább. A napi adag se lépje túl a kettő csésze teát, én most reggel és este iszom, közte pedig nincs nagy étvágyam, hála a teának. Bízom a sikerben. Még egy apróságot elárulok: kicsit serkenti a szexuális vágyat, ez tudományosan bizonyított tény, és én már egy heti ivás után is ezt tapasztaltam! Dehát ez megint nem baj.

Úgyhogy:JAVASLOM, nekem bevált, ha reklámoznom kellene, azt is örömmel megtenném.

2008. aug. 15. 08:19
Úgy látom nem nagyon használja senkit ezt a fórumot. Én 2 napja iszom a teát, a mályvatea helyett kezdtem el. Én elsősorban székrekedés miatt iszom. Persze, ha a diétámat segíti, az nagyon jó, bár nem hiszek abban, hogy tea, vagy bármilyen kapszula diéta nélkül segíti a fogyást..
2008. márc. 4. 08:10
Köszi a választ:)
2008. márc. 4. 08:10
Én is ittam. Hogy hashajtó van-e benne? Egy csomó olyan anyag van benne, aminek hashajtó hatása van, épp ezért tisztít, méregtelenít. Kúra mellé jó. Nekem segített megindítani a fogyást, de sokáig nem ajánlott fogyasztani!!
2008. márc. 4. 08:04
Szerintem is hasmenés várható, de én nem fogytam egy dekát sem. Kicsit kipucol, de nálam semmi több. Ha csak nem diétázol mellé, de rendesen. Szerintem. Szia.
2008. márc. 4. 08:03
Valaki ivott már rendszeresen ilyet?én tegnap kezdtem el inni....fogok tőle fogyni?vagy csak feleslegesen vettem meg?Barátnőm azt mondta h szerinte hashajtó is van benne mert mályvát is tartalmaz..szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook