Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gimnasztika labda fórum

Gimnasztika labda (beszélgetős fórum)


2014. szept. 6. 09:50

Egész nap labdán ülni?Ez a tanár nem normális!

Őt is rá kellene ültetni 5-6-7 órában és rájönne hogy ez gyerekkínzás.Még tesi órán azt a 45 percet ki is bírnák de reál-humán tárgyaknál labda?

SZMK ehhez mit szól?

2014. szept. 5. 09:46

Kedves Cimoka és Dominós !

Igen , szerintem is ez egy mánia , csak az ő osztályukba van ez. A másik , igen , írni , olvasni , rajzolni , mindent ezen kell csinálniuk. Én elhiszem , biztos jó , de nem egésznap azon ücsörögni !

Köszönöm a válaszokat !

Szép hétvégét Nektek !

2014. szept. 5. 09:00
Elvileg az ilyen labdának az a lényege, hogy helyes tartással lehet csak megmaradni rajta, azaz egyenes hát stb, ahogy a nagy könyvben meg van írva... Na, most ebből kiindulva, szerintem bármi előfordulhat, hiszen valahogy csak a füzet/könyv felé kell görnyedniük... Gondolom, nem a táblát nézik egész nap...
2014. szept. 5. 08:58
Csak akkor jó, ha jól ül rajta. Mert lehet azon is hanyag tartással, púposan ülni, és akkor bizony fáj a hátuk. A széken ki lehet támasztani, ezen nem. Én nem erőltetném, ez egy mánia.
2014. szept. 5. 08:44

Kedves Tagok !

Érdeklődni szeretnék ,vannak-e itt olyan emberek , akik tudnának nekem segíteni tanáccsal , hogy kislányomnak , és pár osztálytársának fájhat-e a háta attól , hogy a suliban órák alatt végig gimnasztika labdán ülnek ? Most 2. osztályosok , a tanító nő ,már első évtől úgymond kötelezővé tette , és sok kisgyerek már akkor panaszkodott. Én tudom ,hogy jó , de ha váltakozva lenne hogy egyszer labda , egyszer szék , talán jobb volna! Kérem, aki nálam okosabb , írjon !

Köszönöm ,mindenkinek szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook