Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gésa golyó használatától hüvelyi orgazmus? fórum

Gésa golyó használatától hüvelyi orgazmus? (beszélgetős fórum)


30. Vidéki lány (válaszként erre: 25. - Briell14)
2015. aug. 12. 18:55
Hallgassatok rá, van tapasztalata! :)
29. Briell14 (válaszként erre: 27. - Vándor69)
2015. aug. 12. 17:52
;)
28. Briell14 (válaszként erre: 26. - Gribedli***)
2015. aug. 12. 17:52
Jó, legyen igazad! De azért ajánlom, hogy próbáld is ki, ne csak beszélj róla!
27. vándor69 (válaszként erre: 25. - Briell14)
2015. aug. 12. 16:37
Filmen is láttad, vagy esetleg......? :DDDD
26. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Briell14)
2015. aug. 12. 12:57
Épp ezért használják hintázva. Nemcsak azokat a részeket kell kiollózni, amik tetszenek vagy rád vonatkoznak, hanem sok helyen leírják, és a dokik el is magyarázzák, hogy mi lehet a hátránya rossz használat mellett. Pláne a hüvelyi orgazmus részével nem értek egyet mert pont ellenkezőleg, sok nő csak szülés után tapasztalja meg, néhány morfológiai változásnak köszönhetően (simább hüvelyfal). Nem jelenti azt, hogy ne tulajdonítsunk jelentőséget az intim tornának, de ez a tojás csak szórakozásra jó. Arra nagyon. De ha elmész egy mérésre, hogy effektíve tényleg mennyivel erősebb a hüvelyed a Kriston után, vagy a tojás használata után, az elsőnél lesznek csak mérhető eredményeid. A tojás nem pótol semmi valódi erősítést. Ezért félrevezetőnek találom a reklámokat, ahol különösen kitérnek erre a tulajdonságára, mert ahogy Globus kereken megfogalmazta, urban legend.
25. Briell14 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2015. aug. 12. 11:53

Ha nem mozogsz vele, akkor a golyó sem fog mozogni. Az a lényege, hogy ott bent összekoccanjanak.

Ezt nem csak olvastam. :)

24. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Anya4005)
2015. aug. 12. 08:38
Igen, ez a legjobb, egész életben, terhességek előtt is, alatt is kell, de eszközök nélkül. A gésa golyót meg kipróbálhatod mint játékszer ;))) de ne használd erősítésre mert nem arra való, és nincs ilyen hatása.
23. anya4005 (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2015. aug. 11. 23:31
Köszönöm az infót! Simán tornáztattam eddig is (bár nem tudtam,hogy ilyen hangzatos neve is van a dolognak),akkor maradok a bevált módszernél! :D
22. anya4005 (válaszként erre: 14. - Briell14)
2015. aug. 11. 23:28
Köszönöm!
21. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Briell14)
2015. aug. 11. 23:11
Bocs, röviden, NEM KELL megtartani a gésagolyót. Bent kell mozgatni, élvezeti funkciója van, semmiképp nem ajánlott vele akárhova is elmenni (lemegyek a közèrtbe meg ilyenek, koncertre?!), meg ülni sem. Hacsak nem akar valaki jó kis visszereket ott, vagy aranyeret. Ennyi.
20. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Briell14)
2015. aug. 11. 23:08

Persze, hogy nem. De nem is az a jele, hogy valakinek feszes, hogy akkor nem fog kiesni. Mert amikor egy nőnek sorvadni kezd a hüvelye, akkor már minden elkezd összeesni és betüremkedni, értsd, a húgyhólyag és a belek is benyomódnak, szóval nyugi bele, hogy a 70 éves nénikének sem fog kiesni, de nem azért, mert oly feszes, hanem mert az előresett húgyhólyag gátat szab neki. Vagy más szerv.


Azért is szabad a golyót csak fekve vagy hintaágyon használni mert ilyenkor nincs olyan nyomás felülről, és nem is az a lényege, hogy kiesik vagy nem esik, hanem a gésák bent tartották arra a kis időre, amíg elélveztek, lazítottak és kész. Nem ettől, hanem az ezenkívül (tojás nélkül!) végzett gyakorlatoktól volt nekik is tónusos a hüvelyük. Ahogy minden más nőnek. Szerintem kevesebb női magazint kellene olvasniuk a lányoknak és többet kérdezni a dokitól.

19. globus (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2015. aug. 11. 22:44
Korrekt, pontosan így van. Aki nem hiszi, olvassa el Kriston Andrea könyvét. Nem ő találta ki, hogy ezzel fényezze saját módszerét, gésa golyóval hüvelyi erősödésről nem nagyon van irodalom. Urban legend annál több.
18. Briell14 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2015. aug. 11. 22:29
Ezt a fekve használást sosem értettem. Fekve persze, hogy nem kell megtartani...nem fog, nem is tud kiesni.
17. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Briell14)
2015. aug. 11. 22:16
Az intim torna (helyesen végezve) nem árt. A gésagolyó árthat, ha sokat van bent vagy ha nem fekve használják.
16. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2015. aug. 11. 22:07
Tulajdonképpen ha tehetünk különbséget minden nőnél hüvelyi és csiklóorgazmus között (bár nagyon hasonló), pont ez az, hogy szülések után simább a hüvelyfal és nem olyan barázdált, ezért többször fog előfordulni hüvelyi orgazmus, mert ezzel jobban van kapcsolatban. Èpp ez az, hogy ha a szorítástól függne csak, akkor az lenne, hogy a fiatal lányoknak lenne csak hüvelyi (mégis ők picsognak, hogy nincs és "hogy is van ez, hogy KELL?), és a már idősebb nőknek semmi (ez pedig nem igaz, pedig a menopauza után már hormonális okokból sorvad is a hüvely), szóval valójában gyakorlat teszi a mestert és a gyakorlás tartja karban az adott testrészt. Jó a sima Kriston torna simán, nem kellenek kütyük. A kockapesszáriumról is (ezt is csak menopauza után szokták) nagyon megoszlanak a vélemények.
15. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Briell14)
2015. aug. 11. 21:56

Hát...az az igazság ezzel a kiesés dologgal kapcsolatban, hogy a gésagolyót elvileg nem is szabadna álló helyzetben használni, mert nem erre hivatott, és ilyen helyzetben (állva, ülve) aranyeret okozhat, az orvosok sem ajánlják. A gésák sem használták soha állva.


Másrészt jobban erősít a golyó nélküli torna mert a golyó korlátozza a vérkeringést is, ha sokáig van bent tartva és az izmok pedig akkor dolgoznak jól, ha nem egyfolytában feszítve vannak (ez csak oxigénhiányos állapothoz vezet a zónában), hanem váltogatva van, szorítás-lazítás.


A gésák meg nem is erősítésre használták, hanem lazításra, élvezetre de mindig szigorúan majdnem fekvő pózban (vagy hintaágyon)

2015. aug. 11. 21:40

:)

Gratulálok!

13. anya4005 (válaszként erre: 9. - Briell14)
2015. aug. 11. 21:04
Már én is kiváncsi vagyok!!! Majd szülés után lehet,hogy kipróbálom! :D Mivel a 3. babát várom,lehet,hogy nem is ártana majd...
12. vándor69 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2015. aug. 11. 20:02
A hangfaltól nem fog rezegni, de ha sikerül séta közben mennt tartani, akkor okozhat kellemes perceket. :)
11. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2015. aug. 11. 20:01
Erről még nem is hallottam, ez nagyon jó lehet kipróbálom :D
10. Briell14 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2015. aug. 11. 19:55
"Az intim izmok golyóbenntartásra való használata voltaképpen egy edzés, amellyel ezeket az izmokat karban lehet tartani, illetve erősíteni lehet, és érdemes is: az erősebb hüvelyi izomzat, a rugalmasság és a szorítóerő növekedése pozitívan befolyásolja a szexuális életet, intenzívebb orgazmust ígér, ráadásul az intim izmok edzése a vizelettartási képességre is jótékonyan hat."
9. Briell14 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2015. aug. 11. 18:36

Ez volna a lényege, igen. :) Főleg azoknak a nőknek javasolják egyébként, akiknek a szülés miatt kell az "erősítés".

Olvastam, hogy van olyan, aki nem bírja bent tartani, mert kiesik. Na, neki van rá szüksége!

De ártani senkinek nem árt! /Én kíváncsi voltam. ;)/

8. anya4005 (válaszként erre: 3. - Briell14)
2015. aug. 11. 12:39

A hüvelyi orgazmust nem a hüvelyizmos összehúzódása okozza? Tehát,minél erősebb az izom,annál jobban lehet összehúzni,így elérhető az orgazmus. Nem? Mármint,ha eleget gyúr az ember,akkor össze is jöhet akár.

Bár nem használom,csak hallottam róla,de így elképzelhetőnek tartom.

7. Briell14 (válaszként erre: 6. - Jstefan)
2015. aug. 10. 23:19
Bocs, de ez butaság! :D
6. jstefan (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2015. aug. 10. 21:44
Nagyobb rock koncerteken a hangfalak előtt tömegesen vonaglanak, és folyamatos orgazmusláncolatokat élnek át azok a csajok akik a gésa golyókat a hüvelyükbe felhelyezték. A dinamikus zene hatására a gésa golyók rezegnek ,és azt a hatást érik el mint egy vibrátor többszöröse. Nagyon bevált mert egyre több csaj alkalmazza. Ez nem helyettesíti a mi hús-vér kőkemény bájdorongunkat, és az érzéki szexet!!!
5. Kisritu (válaszként erre: 3. - Briell14)
2015. aug. 10. 01:33
így igaz
4. T.O.P (válaszként erre: 3. - Briell14)
2015. aug. 10. 00:39
Igen, így van. :)
3. Briell14 (válaszként erre: 1. - Katramatra)
2015. aug. 9. 23:59
Ismerem. Nem arra való, amit te írtál. A hüvely izmainak erősítésére jó.
2015. aug. 9. 23:53

nem hallottam még róla,de attól még létezhet!



::::::::::

2015. aug. 9. 22:28

Sziasztok.

Van olyan itt köztünk aki hüvelyi orgazmus tanulására használta a gésa golyót?

Bevált? Tényleg tanulható vele a hüvelyi orgazmus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook