Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincprobléma esetén miért készítenek MRI felvételt a koponyáról is? fórum

Gerincprobléma esetén miért készítenek MRI felvételt a koponyáról is? (tudásbázis kérdés)


5. 403c839538 (válaszként erre: 4. - Hottie)
2018. jan. 23. 15:41

Szia,


koszonom, hogy irtal.

Azota megvannak az eredmenyek.


Csak jolesett volna par szo...

Sajnos, ha a szeretteimrol van szo, nagyon tudok aggodni.

4. hottie (válaszként erre: 3. - 403c839538)
2018. jan. 23. 09:37

Szia! Szerintem tényleg rendesek vagyunk, ne haragudj senkire. Nem jó, ha laikusoktól olvasol mindenfélét.

A legjobb az, ha az orvosnak teszed fel a kérdéseidet, adekvát választ tőle fogsz kapni a férjed vizsgálatai, illetve állapotát illetően.

2018. jan. 23. 08:30
Nagyon rendesek vagytok, tényleg!
2018. jan. 22. 22:11
Attol felek, hogy a neurologus szklerozis multiplex miatt kuldte koponya MRI-re, mert mas tunetei is vannak.
2018. jan. 22. 21:49

Ferjemnek gerincproblema miatt MRI felvetelt keszitettek, de kulon a koponyarol is.

Egyik orvos sem mondott semmit, holnap delelott lesz meg az eredmeny, de en majd megorulok, annyira ideges vagyok.


Meg nagyon regen volt egy balesete, akkor serult a gerince, de nem volt vele gond.

Jelenleg gerincfajdalom, es felkartol nyakig terjedo, alkalomszeru, aramutes jellegu fajdalmak miatt kuldtek vizsgalatra. (+ENG, EMG)

Utobbi volt mar a masik karjaban, akkor meg is mutottek a konyoket.


Van valakinek tapasztalata?

Miert kertek koponya MRI-t?

Mit akarnak kizarni?

Kepes vagyok a legrosszabbra gondolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook