Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincgyógyító manuálterápia Menyhárt Balázs fórum

Gerincgyógyító manuálterápia Menyhárt Balázs (beszélgetős fórum)


1 2
5. vica66 (válaszként erre: 4. - Vica66)
2012. máj. 25. 22:28
Amit még elfelejtettem: gyors módszer erre nincs. Illetve van, ha már olyan tüneteket okoz, műtét (ámbár az után meg a rehabilitáció hosszadalmas). De azért előbb inkább érdemes mással próbálkozni, viszont a gerincbetegség egy "türelemjáték". Ha lenne rá gyors és hatékony módszer, nem lenne olyan sok gerincbeteg.
4. vica66 (válaszként erre: 1. - Nika0304)
2012. máj. 25. 22:25
Szia, amennyire én tudom, csontkovács nem nyúl sérvhez. Első körben reumatológus tud felírni konzervatív kezeléseket, illetve jó gyógytornász segíthet még.
2012. máj. 25. 10:46

Próbáltam a gyógytornát és a masszázst is, kb. fél éven keresztül jártam, de nem javult a helyzet.

A Mc kenzie tornát mondják még, mivel az kimondottan gerinc torna, de jobb lenne valami gyors és hatékony módszer, mert ezeket már nagyon unom, hogy csak "szaladgál" az ember és nem javul az állapot!

2. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Nika0304)
2012. máj. 25. 08:39
Gerincproblémákra egyedül a gyógytorna az ami hasznos lehet. De csodát attól sem lehet várni.
2012. máj. 25. 08:04

Érdekelne járt-e valaki a Gerincgyógyító és természetgyógyászati központban?


Nagyon sokat szenvedek a nyakammal és a gerincemmel, 2 sérvem van és most szeretnék egy próbát tenni Menyhárt Balázsnál (csontkovács), hátha segítene.


Aki járt már náluk, kérem írja le tapasztalatát, véleményét!


Előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook