Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerincbetegségre Evminov terápia fórum

Gerincbetegségre Evminov terápia (beszélgetős fórum)

2018. júl. 4. 21:13
A gerincproblémáim voltak, ami egy rossz emelésből fakadt. Dr. Gutman Tamás segített a fájdalomklinikán.
3. lolka78 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2018. júl. 4. 21:03
Köszönöm :)
2018. júl. 4. 06:47

Nekem nem ez a módszer segített, hanem a sima gyógytorna. 5 db porckorong sérvem, ami azt jelenti, hogy 5 műtétem lett volna, de szerencsére a gyógytorna úgy rendbe tett, hogy lassan 19 éve nincs semmi problémám. Úgy élek mintha kutya bajom lenne:D


Megnéztem néhány gyakorlatot és úgy látom, hogy hasonló, mint az én gyógytornám volt, így azt mondom, hogy jó!


Azt tudni kell, hogy hónapok alatt fogsz rendbe jönni és miután ezt már abba hagyod, gerinc melletti izomerősítő gyakorlatokat kell csinálni. Én évek óta ezt sima női kondicionáló tornával teszem.


Jobbulást és sok sikert!

2018. júl. 4. 06:10
Volt már Valaki akinek segített? Gerincsérvem van, műtét nélkül szeretnék rendbejönni... ez a módszer elég szimpatikus, csak jó lenne hallani tapasztalatokat is :) köszönöm...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook