Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gergely érkezése fórum

Gergely érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gergely érkezése

2011. szept. 5. 14:36

Szia!

Gratulálok a babád érkezéséhez és nagyon sok boldog percet kívánok neked és persze az egész családodnak.

:)

5. Gyagyus (válaszként erre: 3. - Banita76)
2011. szept. 5. 13:09
Kedves, hogy ezt mondod, köszönöm, és remélem tényleg minden rendben lesz a jövőben is.
4. Gyagyus (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2011. szept. 5. 13:09
Gratulálok, és örülök, hogy belevágtál. Úgy látszik a többedik házasságok megváltoztatják az embert. Én boldog vagyok, hogy így alakult, és nap mint nap rácsodálkozom a kisfiamra, hogy micsoda boldogságot hozott az életembe.
2011. szept. 3. 22:06
Tetszik a cikked! Gratulálok a babához, és jó egészséget kívánok nektek!
2011. szept. 3. 11:18
Jó volt olvasni, hogy mg vannak akik fiatalnak tartják magukat és mernek 35 fölött is gyermeket vállalni. Tudod, nekem a MO-i munkáltatók mondták, hogy már nem vagyok fiatal 32 éves koromban. Nagyon letört voltam. Aztán új házasság révén kerültem ki NO-ba, ahol 40 évesen olyan természetesen kezeltek állapotosként, hogy még megfiatalodtam. Sajnos nekem császárral született a babám február 21-én, de minden rendben van és tényleg boldogság tölt el, amikor a 18 éves fiam és a 13 éves lányom csak úgy gyúrják a kis öcsköst, pedig csak féltestvér. De ez a baba a hab a tortán a családunkban. Nagyom sok szerencsét kívánok nektek és egészséget, hogy minél több időt tölthessetek együtt boldogan. :)
2011. szept. 3. 10:14
Férjemmel mindig 3 gyermeket terveztünk, de egy nőgyógyászati műtét közbeszólt 9 évvel ezelőtt. Azóta reménykedtem és bizakodtam, hátha egy petefészekkel is sikerül... És 2010. augusztus 20-án (összejövetelünk 22. évfordulóján) megfogant!

Ugrás a teljes írásra: Gergely érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook