Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gerendaház fórum

Gerendaház (beszélgetős fórum)

7. Szikzoli (válaszként erre: 6. - Ani2)
2009. júl. 31. 09:17

Privátba küldjem, vagy tudsz adni egy e-mail címet?

Utóbbi jobb lenne talán, mert nem kellene bemásolgatnom a kész doksikat.

De ahogy jobb neked...


Köszönettel: Zoltán

6. Ani2 (válaszként erre: 5. - Szikzoli)
2009. júl. 30. 21:57
Köszi szépen várom az anyagot!
5. Szikzoli (válaszként erre: 3. - Ani2)
2009. júl. 30. 12:26

Kedves Ani!


Ebben a témában tudok segíteni, küldök anyagot, ami biztosan meggyőzi a szülőket.

Úgy látom titeket nem nagyon kell :)

Ha bármi kérdésed van: szikzoli@gmail.com


Üdv: Zoltán

2009. júl. 16. 12:28
Sajnos nem értek hozzá, de egy ismerősöm, akinek ez igencsak szakmába vág, ilyen házat épített saját magának. Mivel profi, biztos vagyok benne, hogy a legjobbat választotta. Az biztos, hogy nem anyagi megfontolásból. Azt mondom: kérdezzetek meg szakembert, és ha Titeket meggyőztek, akkor rajta! Nektek kell benne élni - 10 év múlva is! ;)
3. Ani2 (válaszként erre: 2. - Biológus)
2009. júl. 16. 12:21

Már én is egy csomó könyvet olvastam erről + minden hónapban veszem a magazint is, úgyhogy elméletben már " profi " vagyok, csak a szülőkkel nem lehet megértetni, mert nem tudják elképzelni.

Ugyan úgy a tégla építésű házra is pár évente rá kell fordítani.

A gerendát jó le kell kezelni és nincs probléma.

2. biológus (válaszként erre: 1. - Ani2)
2009. júl. 16. 12:10

Szia!


Bocs hogy eddigi tapasztalatok nélkül írok, viszont egyszer én is azt szeretnék, ezért rengeteg szakirodalmat olvastam el róla és létezik egy ilyen nevű magazin is. Véleményem szerint nincs vele több baj mint egy átlagos házzal, ha időnként fordítassz rá kis időt, pénzt és energiát gyönyörű marad, de ez bármely lakásra igaz.

1. Ani2
2009. júl. 16. 12:05

Sziasztok!


A férjemmel úgy döntöttünk, h gerendaházat szeretnénk építeni, de nagyon megoszlanak a vélemények a szülők közt. Nagyon leszeretnének beszélni róla, mert mi lesz 10 év múlva a fával. Kinek milyen tapasztalata van? Kivitelezők ajánlása?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook