Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gerda születése fórum

Gerda születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gerda születése

2009. aug. 8. 10:56
Gratulálok a babádhoz.Sok boldogságot és jó egészséget kivánok nektek.
14. Roslin
2009. aug. 4. 19:01

Persze, végülis az a lényeg, hogy épségben világrajött a kis tündér, és te is jól túl lettél rajta :)


Nekem úgy volt, hogy én tartottam a lábamat - asszem, elég homály ez a rész -, nem volt gáz, nem okozott nehézséget. Egyébként - bár ez nem ide tartozik, de olyan izgalmas számomra, hogy leírom - eléggé szétszakadtam, nem is úsztam meg a gátmetszést, és a doktornő ezért azt javasolta, hogy a másodikat majd vízben szüljem.

A kistesó még csak távolabbi terv, de a gondolattal már most barátkozom :)

13. DTÁ78 (válaszként erre: 12. - Roslin)
2009. aug. 4. 14:49

Szia!


Őszintén szólva, engem az zavart, hogy csak az egyik volt lekötve, mert a másik mindig le akart csúszni, hiába fogta a doki. Úgyhogy még arra is figyelnem kellett, hogy le ne essen a lábam a nyomás alatt.

Nem olyan vészes, szerintem legalábbis.


Szia

12. Roslin
2009. aug. 4. 14:16

Én is gratulálok és jó egészséget kívánok az egész családnak!


Nekem csak egy dolog ütött szöget a fejemben, ahogy olvastam a beszámolódat. Hogy le akarták kötni a lábadat?! Ezt nem is értem. Sose hallottam még ilyenről, de nem hangzik jól. Nekem olyan szerencsém volt, hogy szülőágy, kengyel nélkül egy alternatív szobában szülhettem. Elképzelhetetlen számomra, hogy lekössenek!

11. Dyna22
2009. aug. 3. 15:30
Gratula!Sok egészséget és boldogságot nektek!
10. DTÁ78
2009. aug. 3. 14:20

Sziasztok!


Mindenkinek nagyon köszönöm a gratulációkat!

2009. aug. 3. 11:26
Gratulálok!!Sok boldogságot! Boldog családi életet nektek!
2009. aug. 3. 09:56
Szia! Gratulálok! Nagyon szeretem ezeket a kis történeteket, mindig végig izgulom :)Azt hiszem a legcsodálatosabb dolog a világon életet adni valakinek :)
2009. aug. 3. 08:46

Szia!


Gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

2009. aug. 2. 22:10
Gratulálok! Nagyon sok boldogságotok lesz a két csemetében!
2009. aug. 2. 21:15

Ez igazán szép történet :-)

És annyira érezni az írásodból, hogy mennyire a pozitív oldalát nézted az egésznek!

Gratulálok a két kicsi manóhoz és kívánom, hogy nagy boldogságban neveljétek fel őket.

2009. aug. 2. 21:07
Nagyon közel áll hozzám a történeted, hisz a mi kisfiúnk is "segítséggel" fogant, és hamarosan másfél éves lesz. Bárcsak velünk is megtörténne, ami Veletek! Gratulálok, hogy egyedül ilyen szépen megcsináltad, és ebben a helyzetben tényleg nem is baj, ha Apa kicsit később érkezett. Mert ez azt jelenti, hogy tényleg hamar kibújt a kiskirálylány. Magamnak is ilyen következőt kívánok (mert a kisfiam császárral született)! Gyönyörűek a gyerekeid, gratulálok a tündéreidhez!
2009. aug. 2. 16:38
Megkönnyeztem az írásod,gratulálok a kisbabádhoz!
2009. aug. 2. 16:33

Szia!


Gratulálok a babádhoz! Szerencsés vagy,hogy ilyen gyorsan sikerült megszülnöd.:)


Jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családodnak!

2009. aug. 2. 16:03
2008 október végén derült ki, hogy babát várok. Mint derült égből a villámcsapás, úgy hatott ránk a hír, hiszen az akkor 1,5 éves kisfiunkat a lombikprogramnak köszönhettük. Nem is gondoltuk volna, hogy velünk ez megtörténhet, de megtörtént, és mindenki nagyon boldog volt!

Ugrás a teljes írásra: Gerda születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook