Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Genetikai szempontból saját gyermekének tekintheti egy béranya a más gyerekét? fórum

Genetikai szempontból saját gyermekének tekintheti egy béranya a más gyerekét? (tudásbázis kérdés)


11. winny
2008. szept. 25. 15:53

Ez jó kérdés?

A beültetett megtermékenyített sejt "csak" életkezdemény...

A 9 hónap alatt a béranya léte neveli érett csecsemővé.Én nem hasonlítanám az inkubátorhoz!

2008. aug. 4. 18:03
genetikailag nem ,de idővel átveszi a szokásokat amiket nevelőÉDESanyja visel.Idővel a dolog teljesen olyanná válik mintha a sajátja lenne./saját tapasztalatból mondom/
2008. márc. 26. 15:34
Nem.
2008. febr. 12. 08:22
Nem.
2008. febr. 12. 05:32
genetikai szempontból a béranya csak egy "élő inkubátor"
2008. febr. 12. 01:27
nem.
2008. febr. 11. 22:02
ez is épp annyira érdekes,mint egy szivátültetés egy gyerektől másik gyerekbe,most már kinek a gyereke él tovább ,az a gyerek aki meghalt,de a szive tovább él,vagy az a gyerek aki kapta az új szivet?... pl tekintheti az ő gyerekének (gondolatba)az a szülő azt a gyereket,aki az ő gyereke szivét kapta meg,és azzal él tovább a másik gyerek?.. kicsit ma elkalandozott a fantáziám...
2008. febr. 11. 21:57

Genetikailag nem, de lelkileg hát..


Én nem tudnék béranya lenni, belehalnék azt hiszem :(

2008. febr. 11. 21:54

sztem nem, a béranya nem azért bér anya mert a vér szerinti szülők megtermékenyített petesejtjét ültetik be a méhébe? mert ha így van akkor sztem genetikailag semmi köze a babához.

Szerintem.

2008. febr. 11. 21:53
A csecsemőt megviseli az elszakítás attól a mamától aki kihordta? És végül is kit lehet igazi mamájának tekinteni,a genetikai szülőket vagy azt aki kihordta babát? Ezt ma hallottam,és elgondolkoztam rajta....
2008. febr. 11. 21:50
Genetikai szempontból saját gyermekének tekintheti egy béranya a más gyerekét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook