Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gemius Ipsos audience kutatás - nyereményjátékkal egybekötve. Érdemes ezzel foglalkozni, és a netSoftware-t feltelepíteni a gépre? fórum

Gemius Ipsos audience kutatás - nyereményjátékkal egybekötve. Érdemes ezzel foglalkozni, és a netSoftware-t feltelepíteni a gépre? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 3. 16:24

Kedves Miszti3!


Én kb. 3 hónapja telepítettem fe, és egyből nyertem is egy 15 ezer ft-os vásárlási utalványt tőlük az aktuális nyeremény sorsoláson :) És semmi mást nem tettem, csak ráklikkeltem arra, hogy én használom a számítógépet vagy épp más :)

8. virus2008 (válaszként erre: 1. - Miszti3)
2012. júl. 31. 17:54

Ilyen szarok.kal nem érdemes foglalkozni,meg hasonló klikkelgetős ígérgetősökkel.


Amit lehets tilts a fenébe,amúgy hihetetlen mennyire rászállnak az emberre, még itt a neten is.

2012. júl. 31. 16:04

Az alábbi levelet a címzett javaslatára teszem át ide, remélem segít másoknak is:


"Kedves Miszti3!


Láttam a fórumbejegyzését a gIA kutatásról és mivel én itt dolgozok, ezért írok neked.


A gIA kutatás egy teljesen hivatalos tender eljárás során kialakított mérés, a régió 16 országában alkalmazzák, csak ott gemius Audience néven. Hogy "érdemes-e vele foglalkozni" arra azt tudom mondani, hogy többezer ember részt vesz, ezek között 1-2 havonta változó mennyiségű ajándék kerül kisorsolásra (néha egy nagy, néha pár közepes, néha sok kicsi). Most új rendszer van, amiben mindenkinek megjelenik ugyanaz az X darab kérdés (most 10 volt) és aki e legtöbb helyes választ adja a legrövidebb idő alatt, az nyer. Ez alapján mindenki önmaga mérlegel hogy megéri-e neki vagy nem. Ismerek olyan embert, aki például csak szerete részt venni kutatásokban és azért van neki telepítve.


Amennyiben valaki nem telepíti fel a szoftvert, csak kitölti a kérdőívet úgy is részt vehet a kutatásban, ezzel a "süti" panel tagja lesz. Ebből kevesebb adatot kap a cég, viszont ezek a paneltagok nem is vesznek részt a nyereményjátékokban.


Remélem tudtam segíteni, vagy legalábbis a másik oldalról egy kicsit "betekintést" nyújtani a kutatásról. :)"

2012. júl. 26. 18:49
HA jól emlékszem vagy 2 éve fent van, ritkán kapok levelet kitöltésre. Időnként feljön egy pici ablak, abban megkérdezi, hogy én használom e a gépet, vagy más. Egyébként semmiféle problémát idáig nem okozott.
2012. júl. 26. 18:46
köszi a válaszokat! De jó, hogy van ez a hoxa, már annyi szarba belementem volna...
2012. júl. 26. 17:54
Nem érdemes!
3. gne2
2012. júl. 26. 17:52

Nem arra gondolsz, amikor folyamatosan infokat kapnak az általad látogatott oldalakról, kérdéseket küld időnként, hogy ki van a gépnél, stb?

Én hamar leszedtem, a vírusirtóm mindig jajgatott, és nagyon lelassította a netet ez a program. Ennyit nem ért a nyeremény ígérete.

2012. júl. 26. 17:39

Ki tud erről valamit? Milyen jellegű kérdésekre kell válaszolni? 10 kérdés...


Kérem irjon, aki tud erről valamit.

2012. júl. 26. 17:38
Gemius Ipsos audience kutatás - nyereményjátékkal egybekötve. Érdemes ezzel foglalkozni, és a netSoftware-t feltelepíteni a gépre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook