Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Géllakkozás után normális, hogy fáj a körmöm? fórum

Géllakkozás után normális, hogy fáj a körmöm? (tudásbázis kérdés)


2023. jan. 4. 21:22

Fejlemény.


Elmentem másik körmöshöz. Elsőre jó volt. Óvatos, szépen megcsinálta.

Másodszorra a hosszát túl rövidre reszelte (nem szeretem ha nincs körmöm semmi). Az oldalakat meg túl manikűrözte. Még mondta is, hogy "elhalt bőr nincs is, hát mit szedjek le?" De azért csak átment rajta csiszolóval. Picit meg is vérezte az egyik ujjam. Egyébként szépen fest, meg van rutinja. De nem tudom megéri-e ez a kínlódás. És nem is olcsó dolog... most kézmosásnál, mosogatásnál érzékenyek az ujjaim.

16. Pasionella (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 22:47
Aki igazán jó már nem hirdeti magát sehol mert dugig van vendégekkel és szinte nem is fogad új vendéget. Remélem hamarosan helyre jön, többé ne menj hozzá semmiképp
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2022. nov. 10. 22:06
Huhh. Köszi 🤗😓
14. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 20:08
Nyugi nem végleg. Ha lenő újra olyan lesz mint régen.
2022. nov. 10. 19:24
Ő gépi reszelővel szedte le. Erősített gél lakkom volt, de ő azt is leszedte, majd újra építette azt az alapot..
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Pasionella)
2022. nov. 10. 19:21
Így már tudom, hogy miért hirdette magát folyton.
11. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 18:55

A géllak leszedésénél csak a lakk felszínét kell reszelővel kicsit felmarni, majd acetonos vattával befóliázni úgy 15 percre. Ha kellően felpuhult egyszerűen le lehet kaparni a körömről.

Nekem ez a módszer vált be.

10. Pasionella (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 10:05
Ideig óráig míg rájönnek, hogy nem jó...új vendégei pedig mindig leszenk, sajnos nagyon nem ügyes minden körmös
2022. nov. 10. 10:00

Most elgondolkodtam rajta, hogy 3 hét múlva megyek egy másik csajhoz. Ha nála is fájni fog, következőleg leszedetem. Megvoltam nélküle eddig is, nem még fizessek érte, hogy tönkre tegyék a körmöm :(


Ha lenő majd ez a reszelés, normális lesz majd a körmöm? Vagy kinyírta végleg?

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2022. nov. 10. 09:57
Mégis járnak hozzá. Egy barátnőm ajánlotta. Ő 1 éve jár hozzá..
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. nov. 10. 09:55
Ahogy leszedte a színt, látszódott hogy mintha belemart volna a saját körmöm felszínébe. Kb 3 hét múlva már másikhoz megyek majd. Ez helyre fog jönni?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pteri)
2022. nov. 10. 09:53
Többször már nem megyek hozzá.. eső után köpönyeg. :(
2022. nov. 10. 08:34
Egyáltalán nem lenne szabad hogy fájjon a körmöd, sajnos úgy tűnik elég amatőr körmös
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 08:07
Valószínűleg nagyon durván megreszelte a körmödet. Nem szabad nagyon vékonyra reszelni!
3. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 06:52
Nekem 1x volt, az esküvőm előtt. 2 napig úgy fájt, mint a fene. Nem is csináltam vele semmi különöset, aztán hétfőre az összes körmömről a lakk elkezdett lepattogzani. A kolleganőm szerint ez egy béna körmös volt, lehet, hogy a tied is az.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 9. 21:45
soha nem fáj
2022. nov. 9. 20:37

3x voltam eddig géllakkoztatni. Nekem nincsenek elhalt bőrök, meg bőrkeményedések a körmeimen. De azért a körmös megcsiszolta, lereszelte, feltolta a bőrt. Ez volt először. 3 napig fájt. Másodszorra szóltam, hogy ezt ne. Nem csinálta, nem fájt.

Harmadszorra (tegnap) bár szóltam hogy ne, azt mondta, óvatosan csinálja. Már ott fájt, de azóta is fáj, lüktet 2 körmöm. Másnak is gyakori hogy fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook