Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gél lakk, vagy saját köröm erősítése leoldható (easy off) zselével? fórum

Gél lakk, vagy saját köröm erősítése leoldható (easy off) zselével? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 14. 13:18

Sziasztok!


Latom kicsit kihalt a tema.


Mi a kulonbseg a leoldhato zsele, gel lakk vagy koromerosites kozott? Ugyan arrol van szo, csak mashogy hivjak?


Meg tudnatok nekem mondani, melyek azok a markak, amelyek leoldhatoak? Egyet tudok, shellac.

3. barbidu76 (válaszként erre: 2. - Nicole.)
2012. nov. 8. 22:39
fúú, ez durva. nem tudom, hogy a saját körmeimnek lett-e baja, mert nem régóta van.
2. nicole. (válaszként erre: 1. - Barbidu76)
2012. nov. 8. 16:59
én nem bírtam a gél lakkot...leestek a körmeim, előtte műkörmöm volt sokáig, azzal semmi baj nem volt, de a gél lak kinyírta, a körmösöm szerint nem csak én nem bírtam, annyira szörnyű élmény volt, hogy azóta csak manikűr...így is tud szép lenni
2012. nov. 8. 16:55

Érdeklődnék, hogy ki, melyiket javasolja?

Nekem gél lakk lett feltéve (CN)..

A következő alkalommal gondoltam, hogy kipróbálom a saját köröm erősítését az említett leoldható zselével. Azt próbálta valaki, jobb, mint a gél lakk? Tartósabb? Ott úgy tudom, hogy van körömágyhosszabbításra is lehetőség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook