Gél lakk! (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 4. 21:05
Köszönöm csajok hát rábeszéltetek :-)
2014. ápr. 4. 20:27
Töredező körömre nagyon jó mert egy réteggel vastagabb a körmöd ,így kevésbé törik ,reped. Költözés alatt nekem is tönkre ment a körmöm annyira hogy ha akartam volna sem tudtam volna rá tenni sablont hogy épített körmöt csináljak . (műkörmös vagyok) Gél lakkal most 3 hete nem tört le és nem kell reszelgetnem naponta :)
2014. ápr. 4. 07:37
Volt már többször is.2 hetet bírt kb lenőtt.Én szeretem, mert nem olyan mint egy sima lakk ami lepattogzik egy mosogatás után...
2014. ápr. 4. 06:15

nekem 3 hetet bír, utána is szép, csak addigra a lenövés..

és mivel én csak előtte tudom nem sokkal, hogy mikor lesz szabadidőm, így nem mindig kapok időpontot elég hamarra..szóval, van, hogy nincs a kezemen.

nem gyengíti a körmöket, ezt akartam kihozni belőle.:)

6. Janu
2014. ápr. 3. 23:41
Én kb 5 éve járok rendszeresen manikürre ... azelőtt sok problémám volt vele, töredezett, nem voltak szép körmeim ... és azóta ez megoldódott. Havonta egyszer járok töltésre, mindig szép, ápoltak a körmeim ... szebbnél szebb mintákkal. Semmi baja a körmeimnek ... ha el is gyengitené a körmeidet, nem veszed észre, hiszen mindig van rajta gél.
5. teodora94 (válaszként erre: 2. - Ekka)
2014. ápr. 3. 23:09
Hát,hogy elgyengítette e a körmöd vagy elvéknyította-e?
2014. ápr. 3. 23:04

Volt és van is. Jól feltéve kb 3 hetet bír. Vékony körömre csak rövidet érdemes, mert ez nem műköröm, nem stabil, ha hajlik a köröm, előbb utóbb megtörik rakta.

Ha nagyon vastag a saját körmöd, akkor hosszúra is tartós lehet.


Egyébként szép, tartós fényes, a szívárvány minden színéből választhatsz.

3. Ekka
2014. ápr. 3. 23:04

Kb. 2 hetet bír ki, nem csíkos.

Bírja a mosogatást.

Nem vastagítja a körmöt.

Kb. ennyit tud.:)

2. Ekka
2014. ápr. 3. 23:01

Semmi különös!

Amúgy mire vagy kiváncsi?

2014. ápr. 3. 22:46
Kinek volt már? És mi volt a tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook