Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gégeműtét, gégerák fórum

Gégeműtét, gégerák (beszélgetős fórum)


2013. okt. 17. 13:40
Én ismerek egy bácsit, akinek gégerákja volt kb. 15 éve, megoperálták, azóta él és virul.
15. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 7. - Ficánka5)
2013. okt. 17. 13:32

Sajnálom... nem ez volt a szandekom;

az aposom es a fonokom...

14. 8967aa9679 (válaszként erre: 10. - Csillag.virág)
2013. okt. 16. 18:10

Hálapénz? De rászoktatok....


A saját tapasztalatomat mondom. 8 cmes mediasztinális daganatot éltem túl. Több hónapon át sokmindent láttam,hallotam. Egy biztos, a gyógyulás és a pénz adásnak nincs köze egymáshoz!!

A RÁK az a betegség, ami a lelken keresztül gyógyítható.A táplálék megválasztása. A hozzáálás, a gondolatok.akarat, ez ami segít, semmimás.

Egy biztos, meglehet gyógyulni belőle:-)

13. csillag.virág (válaszként erre: 12. - Ficánka5)
2013. okt. 16. 12:31
Köszönöm neked!
2013. okt. 16. 12:28

A jövőben nagy erőre, kitartásra van szükséged, hogy segítsd a következő időszakban.


Én mellrákos vagyok nyirokcsomó áttéttel, nincs tapasztalatom édesapád betegségére vonatkozóan, csak ami általános lehet minden ilyen betegnél és nálam is bevált.


Az erő visszanyeréséhez Ginseng kapszula (Eleuthero Ginseng nappali és Royal Ginseng éjszakai), Flavin7, és Lucid Tumov kapszula.

Ez utóbbi megszünteti, vagy lelassítja az esetleges további rosszindulatú folyamatokat, és a többivel együtt segíti a műtét utáni felépülést és a további kezelésekhez is segítséget ad, hogy könnyebben viselje.


Édesapádnak hitet és erőt kívánok a felépüléshez!!

11. bnedora (válaszként erre: 10. - Csillag.virág)
2013. okt. 16. 11:40
Nagyon sajnálom apukádat, és kívánok neki minden jót, sok erőt, és végső gyógyulást.
2013. okt. 16. 11:35

Sejtettem, hogy nem lesz holnapra gyógyult. :)

IV. stádiumú gége laphámrákról van szó apukámnál. Tegnap megvolt a műtéte, amivel egyben eltávolítottak egy már szabad szemmel látható nyirokcsomó áttétet.

Majdnem 4 órás műtét volt.


Egyáltalán nem vagyok tisztában pl. a hálapénz kérdéssel. De hátha nem ennyire konkrét fórumon majd találok. Mindenki mást mond.

A kérdés nem az, hogy adok-e... mert az orvos maximálisan korrekt az első perctől fogva. Kedves, törődik vele. A műtét meg nem kis munka volt ez biztos.

Arról viszont fogalmam nincs, hogy mennyi? Sose voltam még ilyen helyzetben.

9. csillag.virág (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 16. 11:32
Köszi, néztem már sok dolgot, csak konkrét fórumokat nem találok. Kezdő vagyok még nagyon... :(
8. csillag.virág (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2013. okt. 16. 11:32
Olvasok róla sok dolgot, de konkrét tapasztalatokat nem. Sajnálom az öcsédet. :( :(
7. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 16. 11:21
Csakhogy tudd!! 2007 karácsony harmadnapján III. stádiumú rákot diagnosztizáltak nálam és még most is itt vagyok!! Hogy a francba lehet valaki ennyire tapintatlan, hogy még a reményt is képes elvenni valakitől egy mondattal?!?!!!!Ez olyan, mintha belerúgtál volna!!!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 16. 11:19
Nem családi, baráti tapasztalat, gégerákot diagnosztizáltak nála egyik férfi ismerősünknél, műtötték, kemozták...az 5 évet túlélte bőven, a halálát egy baleset okozta. :(
5. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 16. 11:17
Na te aztán hatalmas segítség voltál!!! Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!!
2013. okt. 16. 11:13
Tapasztalat van, ve'gleges fele'pu:le's nincs. :(
2013. okt. 16. 11:13

[link]


itt ez kimondottan több ezer hsz-el itteni fórum a rákkal kapcsolatban.

És, ha ezt a szöveget beírod a keresőbe "gégerák túlélési esélye" magáról erről a betegségről, kialakulásáról, kezeléséről stb. több oldalt kiad.


Remélem az érintettnek időben felfedezték és gyógyítani tudják. Jobbulást a betegnek!!

2013. okt. 16. 11:08
Azért a neten elég sok mindent lehet róla olvasni. Sajnos az öcsémnek volt:-((((
2013. okt. 16. 11:01

A fórumot azért gondoltam elindítani, mert a témában nem találok itt, és túlzottan máshol sem információkat.

Van valaki aki átesett a műtéten, vagy van tapasztalata a felépüléssel kapcsolatban?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook