Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gazdálkodás és menedzsment felsőoktatási szakképzés szakmai gyakorlatát el lehet végezni a helyi önkormányzatnál? fórum

Gazdálkodás és menedzsment felsőoktatási szakképzés szakmai gyakorlatát el lehet végezni a helyi önkormányzatnál? (tudásbázis kérdés)


2021. dec. 29. 18:15

Összegyűjthetnéd az összes felsőoktatási gazdasági szakkal kapcsolatos kérdésedet egy fórumba is, nem indokolt minden nap másikat indítani.


Gazdasági szakon végeztem (nem pont ezen, de hasonlón), nekem nem tudtak volna mit adni az önkormányzatnál (érdeklődtem előzetesen), de az oktatási intézmény sem fogadta volna el. Főként a versenyszférát fogadták el.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. dec. 29. 14:56
Akkor válaszoltam is: ha az iskolában a vállalati szakon indul, akkor az önkormányzati gyakorlatot nem fogadják el, mert ott nem a vállalati szakon, hanem a költségvetési szakon végzettek dolgoznak. Teljesen más szak, teljesen mást és másként csinálnak mindent.
2021. dec. 29. 14:26
Bocsi, nem figyeltem.
2021. dec. 29. 12:35

Az önkormányzatnál kéne érdeklődni vagy a képző intézetnél.


Egyszer már volt ez a kérdés a héten.

2021. dec. 29. 11:19
Erdeklodnek, a fentiekrol

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook