Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gázbojler tapasztalatok, milyet vegyek, milyen árak vannak? fórum

Gázbojler tapasztalatok, milyet vegyek, milyen árak vannak? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. one85 (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2009. jún. 1. 20:38
Tudnám még ajánlani neked az átfolyós vízmelegítőt,nekünk nagyon bevált és nem foglal akkora helyet mint a bojler.és csak addig fogyasztja a gázt míg nyitva a melegvizes csapod!Amúgy nekünk Vailantos van és nem is kell akkora kémény mint egy bojlerhoz!
2009. febr. 27. 23:20

Még nem született megoldás, nem tudtunk dűlőre jutni, na meg a válság most kicsit keresztbehúzta a számításaimat:(

De nincs elvetve, szétnézek!


Ipari gázkészülék szerelő: Köszönöm a linket, tanulmányozni fogom:)

7. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 2. - Mama_gold)
2009. febr. 22. 21:39

Feltételezem hogy kémény nincs. Egy 120 literes kémény nélküli, pl. Hajdú [link]

vagy ARISTON

[link]


Engedélyezett gázterv szükséges. Megfelelő légcserét a helyiségben biztosítani kell.

2009. febr. 22. 20:02

Sziasztok!

Én arra lennék kiváncsi ,hogy egy ionizációs 80 literes bojler ha gázpalackról üzemel mennyit fogyaszt.Ha tud nekem segíteni valaki kérem írjon,mert rengeteg a villanyszámlánk.


mama_gold:Sikerült valami megoldást találnod?

2009. febr. 3. 22:46

Sn199: Köszönöm, megnézem a honlapot:)


nikcsike: örülök, hogy írtál, megfogadom a tanácsot:)


Ilyesmikre gondoltam, ha leírnátok mik a tapasztalatok.

Majd még jövök terepszemlét tartani:) Jó éjt!

2009. febr. 3. 22:44

Én csak azt tanácsolnám neked hogy mindenképpen kéményeset, amit ki lehet vezetni!!!!!

Ez nagyon fonos!!! Mi annakidején nem kéményeset vettünk és azóta olyan párás a fürdőnk hogy akármit csinálunk csöpög a plafonról a víz, plusz még sokkal, de sokkal párásabb lett a házunk azóta!!! Erre nagyon figyelj!!! Én is lecserélném a bojlert, ha lenne rá pénzem, de sajnos most nem telik rá!!

2009. febr. 3. 22:39
kizáróla vaillant márkát, ha nem akarod a pénzedet szervízre költeni. Van honlapjuk.
2009. febr. 3. 22:36

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni a következőkben:


Jelenleg villanybojlert használunk (120 l-es), de nagyon sok a villanyszámlánk, ezért lecserélnénk gázbojlerre.

4 fős család melegvízellátását szeretnénk vele megoldani, egy 70 m2-es családi házban:)


Milyen típust ajánlotok? Milyen árkategóriák vannak? Mire kell figyelni?

2009. febr. 3. 22:34
Gázbojler tapasztalatok, milyet vegyek, milyen árak vannak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook