Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal káposztaleves diéta fórum

Gastroyal káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


1 2
20. kisgé (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2006. febr. 24. 14:16

Ja, látszik, hogy nem olvasok minden topikot! :)))

Marad a kevés kaja, meg a zabkorpa!:)

19. Hoxa (válaszként erre: 18. - Kisgé)
2006. febr. 24. 14:07
Beszéltünk ezekről a porokról a Hogy fogynak a sztárok topikban és Ekka infói szerint cudar drágák.
18. kisgé (válaszként erre: 17. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 24. 13:48

Na, nagyon kiváncsi leszek, birod-e még 2 hétig!:)))))


Hú, az milyen por lesz? Sokba fog kerülni????? Engem is érdekel!


Tavasszal páran terveztünk egy sportnapot, majd gyere el és majd ott futkározunk együtt!:))))

17. :Zsuzsi: (válaszként erre: 16. - Kisgé)
2006. febr. 24. 12:39

Szia,

ideális esetben még 2 hétig.

A barátnőmék fogják forgalmazni azt a fehérjecuccot,amitől a Pokrivtsák Mónika is fogyott.

pont mire vége akáposztalevesnek meglesz, úgyhogy valószínű azt kipróbálom.

Majd írok róla infot mindenkinek, ha tudok többet.


Hát igen, elég pipa voltam a parkolás miatt, gondolhatod. :(


A mérlegek hülyék. :)

16. kisgé (válaszként erre: 15. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 24. 09:42

Na, akkor jó, ha birod. Meddig akarod ezt enni?


Képzeld, lenyomtam egy hét első szakaszt és híztam 0,7 kg-t!:)))) Tök vicces. De csak amérleg szerint, mert a centim szerint meg lement 1 cm, tehát a mérlegem kapja be!:)) Megyek is máshova méreckedni, mert szerintem elromlott!:))


Igen, az a baj a mommal, hogy állítólag sokan vannak és azért az, hogy nem tudsz parkolni, az vicc. Nekem gazdagréten van egy jó hely, én is jobb szeretek oda járni!

15. :Zsuzsi: (válaszként erre: 14. - Kisgé)
2006. febr. 24. 08:50

Szia,

Bírom, én egyébként is elég egyhangúan eszem. :)

Szóval semmi gond.


Képzeld, én sem voltam tornázni. Nem találtam parkolóhelyet a MOM-ban, bepipultam, és hazamentem. :(

ma tényleg szeretnék már menni, de nem a MOM-ba, mert ott pénteken nincs kedvemre való, hanem a környékükön van egy hely, minden nap 7-kor van másfél órás torna, amit nagyon szeretek. Remélem, hogy tényleg eljutok. :)

14. kisgé (válaszként erre: 13. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 23. 14:00

Szia!


Nagyon ügyi vagy!


Hogy birod az egyhangúságot???

13. :Zsuzsi: (válaszként erre: 12. - Hoxa)
2006. febr. 23. 13:43

Sziasztok,

Jól telt. :)

ma van a 7. napom, és lement másfél kg. :))))

Teljesen jól bírom, nem vagyok felpüffedve, és a kaja is teljesen elég. Még hétvégén is, pedig attól féltem, mert általában akkor szoktam eszegetni. Az a jó, hogy 4 doboz levest jól el lehet osztani, így sűrűn eszem.

12. Hoxa (válaszként erre: 11. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 17. 13:42

Szia Zsuzsi!


Na, hogy telik az első nap? :)


Hoxa

11. :Zsuzsi: (válaszként erre: 10. - Brigitte)
2006. febr. 13. 14:46

Sziasztok,

jól elkeserítettetek, de köszi a hozzászólásokat.

Úgy döntöttem megpróbálom, megrendeltem egyenlőre 4 napra. (péntektől)

majd referálok, hogy milyen volt.

2006. febr. 13. 02:21
Sok reményt fűztem ehhez a diétához, de nekem nem jött be. Magam csináltam a levest, a saját ízlésem szerint, amúgy is szeretem a káposztalevest, viszont amit leírnak a receptben az borzalmas lehet. Nekem könnyű volt betartani, de nem fogytam semmit és a hasam nagy lett, felfúvódott. Így jártam a káposztaleves kúrával. :)
9. En26 (válaszként erre: 7. - 53658d2215)
2006. febr. 9. 18:13
Egyetértek , a káposzta leves igen udorító, kb 3 nap után képtelenség megenni! Szerintem is nagyon drágán szállitják.
8. :Zsuzsi: (válaszként erre: 7. - 53658d2215)
2006. febr. 9. 16:44

Szia,

köszi szépen a véleményt, szerintem elkezdem hétfőn, aztán majd meglátjuk.

majd szólok, hogy milyen. :)

hát igen, naponta 1500 forint azt kicsit durva egy kis káposzta + vízért. :)

7. 53658d2215 (válaszként erre: 6. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 9. 10:14

Hidd el jobban jársz. Te is ízesítheted napról napra valami más fűszerrel a saját ízlésed szerint. És mégsem dobtál ki ennyi pénzt.

Hogy legyen miért végigcsinálni az egy hetet, szerintem tűzz ki magad elé valami sikerdíjat. Amit a gastroyalra költöttél volna, azért vegyél valamit, ha végigcsináltad becsülettel. Annyiból már lehet valami fess kis rucit venni például :)))))

Viszont az tény, hogy hosszú távú sikert nem garantál a káposztalevesesdi, szóval jól gondold meg, érdemes-e 1 hetet szenvedni (hányinger meg hasonlók).

Hú, most hogy rágondoltam, komolyan hányingerem lett. Azt hiszem én már életem végéig nem fogok tudni ránézni. Összeszorul a torkom a gondolattól.

De a te döntésed, veszteni nem sokat fogsz, max néhány illúziódat :)))))

6. :Zsuzsi: (válaszként erre: 5. - 53658d2215)
2006. febr. 9. 09:45

Hú, kezdek elkeseredni.

Mindenesetre azt hiszem, hogy kipróbálom. viszont tök rendi anyukám, azt mondta, hogy nehogy már rendeljek, inkább megfőzi Nekem. :)

2006. febr. 9. 09:28

Én csinátam egy hetet. A levesek borzasztóak. Igazából annyiban jobb, mintha te főznéd a levest, hogy ha már ennyi pénzt kiadtál érte, akkor erőt veszel magadon és végignyomod legalább. Mert ugyebár az ára elég borsos. Amit nem értek, mert az előállítási költsége igazán minimális.

Szóval akinek van amúgy is akaratereje, az csináljon házilag, akinek pénze van, de nem elég kitartó, az rendelje meg. Én fogytam vele, ha jól emlékszem kb. 5-6 kilót. Persze nem tartósan.

És sokat szenvedtem, nem tudtam megenni az összes levest.

4. 33e0394ae2 (válaszként erre: 1. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 8. 23:50
én csinàltam egy hètig,de semmilyen eredmènyt nem èrtem el.Azt viszont ajànlom,hogy vigyèl magaddal gàzmaszkot a munkahelyedre.:))))
3. :Zsuzsi: (válaszként erre: 2. - Kisgé)
2006. febr. 8. 16:05
hát, meggondolom, aztán majd referálok. :)
2. kisgé (válaszként erre: 1. - :Zsuzsi:)
2006. febr. 8. 15:49

Szia!


Mikor annó ez nagyon divatos volt, próbáltam ezt én is. Lehet vele fogyni, de szerintem nem lehet sokáig bírni. Talán érdemes egy böjt szerűt beiktatni belőle 3-5 napot, de garantálom, hogy 3. napon már a káposzta "illatától" felfordul a gyomrod!:)))

2006. febr. 8. 15:33

Sziasztok!

Valaki csinálta már ezt?

Milyen eredménnyel? Nekem a főnököm ma kezdte, nagyon kíváncsi leszel, hogy mi lesz az eredmény. (bár ő kb. 50 kg, úgyhogy nincs miből leadnia)

Elég jónak tűnik, mivel nem kell görcsölni,hogy mit egyek, jó-e amit eszek, csak enni, amit küldenek.

Szóval tapasztalatokat szívesen meghallgatnám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook