Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Garnier Toltal Fresh extra könnyű hidratáló, vagy Garnier Total Fresh intenzív hidratáló fórum

Garnier Toltal Fresh extra könnyű hidratáló, vagy Garnier Total Fresh intenzív hidratáló (beszélgetős fórum)


2009. máj. 12. 15:08
Azért várom a további véleményeket ezekről a kencékről!
8. Afroka (válaszként erre: 6. - Babucika007)
2009. máj. 12. 12:36

Úgy tűnik sajnos kísérletezgetni kell. Látod nekem se vált be ez az Avonos, pedig elvileg direkt ilyen bőrre van.

Az előző krémem is avonos volt, planet spa, óceán algái, szóval semmi extra, pattanás ellen vagy mit tudom én, természetes jó kis krém volt, és olajmentes. Szóval lehet ebben van a lényeg, hogy természetes és olajmentes legyen. A Garnier total fresh extra könnyű hidratálója a leírás szerint ilyennek tűnik.

7. Afroka (válaszként erre: 4. - Zsófyc)
2009. máj. 12. 12:34

Először szerintem kipróbálom ezt a garniert, a tubusost, ami olajmentes. Tetszik, hogy szőlő, meg ilyesmi, aztán ha nem jön be akkor mindenképp megpróbálom ezt az Ilcsit ha találok olyan kozmetikust, aki ezzel dolgozik.

Volt egy bevált avonos arckrémem, ami eltűnt, már nincs olyan, amit meg most vettem avonos az meg nem jó. Pattanás elleni, mattító hidratáló, ehhez képest több tőle a pattanásom mint eleve szokott.

2009. máj. 12. 12:26
ja és nekem a garnier pure van de szar!:S
2009. máj. 12. 12:26

nekem is ugyan ez a böröm és én sem tudom h mit használjak!

mit kéne?

2009. máj. 12. 12:23

Nincsmit...:)

Am ha kipróbálod ezt a krémet akkor mondd el a kozmetikusnak h mi a panaszod, hátha tud rá mégyobbat ha úgy élőben lát. Mert ezek az Ilcsi cuccok tényleg nagyon yok!!!

Remélem beválik majd neked is:)

2009. máj. 12. 11:40
Köszönöm a tanácsot. :)
2009. máj. 12. 11:29

Szia!

Nekem is pont ien a bőröm! Mitesszerek, időnként 1-1 pati, de am soxor hámlik annyira száraz. Én az intenzív hidratálót próbáltam de nem vtnaz igazi. Ami nekem nagyon bevált az az Ilcsi féle bőrpuhító krém. Sajna boltban nem kapható, kozmetikusoknál lehet megvenni ha ezzel a termékcsaláddal dolgoznak. (Felismered arról, hogy nagy Ilcsi feliratú kerek tábla van kirakva a szalonra elvileg...)

Csupa természetes anyagból készül, színezék és tartósítószermentes, és nem zsíros lesz tőle az arc, hanem puha, selymes és nem hámlik. 1200 Ft körül szoktam venni kb. 30 ml-t.

2009. máj. 12. 11:25

Az lenne a kérdésem, hogy akik esetleg használták ezeket, melyiket ajánlanák?

Nekem pattanásos a bőröm és vannak miteszereim, gondolom vegyes bőröm lehet mert ugye produkál ilyen bőrhibákat, emellett mégis sokszor száraz, és el kezd hámlani pl. az orrom. Ezért az extra könnyű hidratálóra gondoltam ami flakonos, és elvileg 100% olajmentes.

Viszont sok helyen írják hogy a tégelyes intenzív hidratáló is jó, azon belül is van olyan hogy normál, és vegyes bőrre.

Egyébként olvastam, hogy a Vishy is és a Garnier Pure is nagyon jó, de nem akarok kimondottan pattanásos bőrre használni hidratálót, mert volt amitől még rosszabb lett. Legyen csak természetes, pótolja a vízhiányt, és ne legyen zsíros.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook