Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Garnier BB cream-ről mi a véleményetek? fórum

Garnier BB cream-ről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 21. 18:21
Nekem is nagyon fénylik tőle az arcom, pedig nem zsíros a bőröm. Ha utána púderezem akkor viszont nagyon jó, szóval alapozó helyett inkább azt teszek fel mostanában, este meg inkább más hidratáló krémet használok.
2012. ápr. 21. 17:03
Utána azért kell egy kis pirosító, mert túl egyszínű lenne az arcom anélkül! :D
2012. ápr. 21. 17:02
Gyrekek, ez szinezett hidratáló krém. Mi a fenéért vesz ilyet az akinek zsíros a bőre? Nekem száraz, így én odáig vagyok ezért a krémért. Nem olyan durva fedésű, mint egy alapozó, és azt a minimális bőregyenetlenséget amim van szerencsére, is sikerül eltüntetni ezzel.
2012. ápr. 21. 16:58
Normál bőrre teljesen jó, nem fed annyira, mint egy alapozó, de egységes lesz tőle az arcszínem. Nekem bejött.
2012. ápr. 21. 16:58
Nekem kicsit zsírosabb a bőröm az átlagnál (szerintem), utána kell még púder. néhány használat után tele lettem apró pattanásokkal. A krémre fogom, mert előtte nem volt ilyesmi, 2 hete nem használom, szép lassan elmúltak. A napokban kipróbálom újra, hogy kiderítsem tényleg a krémetől volt e...
2012. ápr. 21. 16:46
Nekem vegyes a véleményem. Könnyebb felhordani, mint egy alapozót, ezért természetesebb, de a zsíros bőrömön nagyon fénylik, muszáj utána púderezni, akkor meg már mehetett volna sima alapozó is.
2012. ápr. 21. 16:43
Én kb. 1 hete használom, nem nagy szám, szerencsére a bőröm viszonylag jó állapotú, tehát nincs mit fedni rajta. Egy tök átlagos krém, érdemes kipróbálni!
2012. ápr. 21. 16:40
szia, én vettem, és nem rossz, de nem érzek semmi különbséget egy alapozó, és ekközött.. de tényleg szép lesz tőle a bőröm.
2012. ápr. 21. 16:37
Már régóta játsszok, hogy nyerjek egy ilyen krémet,hogy kipróbáljam jó e de nem sikerült eddig nyerni ezért szeretnék venni!Kinek mi a véleménye!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook