Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gárdony fórum

Gárdony (beszélgetős fórum)


2009. júl. 18. 21:16

Ma jöttem haza Gárdonyról. Nagyon jól éreztük magunkat. Voltunk Fehérváron a Bory várban és az Aranybulla emlékműnél, Gárdonyban Gárdonyi szülőházában, Pákozdon az arborétumban, a katonai múzeumban és a Don-i emlékműnél. Az Agárdi élményfürdőben is voltunk,picit drága volt,ugyhogy ott csak 1szer voltunk,nagyon jó volt,tetszett,bár mikor kint van 35fok,akkor nem vmi frissitő az ottani medencékben lévő 32fokos víz. A többi napon a gárdonyi szabadstrandon voltunk,ami ingyenes,csak a parkolóért kell fizetni,de meg lehet állni úgy h az is ingyenes legyen,akkor már csak a wc-ért kell fizetni :) Nagyon nagyon jó,semmivel nem rosszabb mint Velencén a fizetős strand. Sőt.

Szóval hajrá mindenki! Mi nagyon jól éreztük magunkat! Jah és ha Gárdonyban vagytok érdemes a Dobos pékséget meglátogatni! :D

2009. júl. 6. 11:32
köszi :)
10. Sirga
2009. júl. 6. 10:05
Nekem is Fehérvár jutott eszembe: annyi látnivaló van, hogy 2 heti programnak elég! A Bory-várat nem hagynám ki. :)
2009. júl. 6. 10:01
tudom h ez nem Gárdony. De Agárdról mit tudtok? Jobb ott a strand? Vagy inkább Velence?
2009. jún. 28. 17:08
.
2009. jún. 27. 21:43
Gárdonynál van nem fizetős strand rész?
2009. jún. 1. 10:57
???
2009. máj. 1. 20:16
Tehát ha jó idő van akkor van program bőven....,és rossz idő esetén is lehet találni esetleg több napi programot?
2009. máj. 1. 17:45

Szia!

A strandok közül jó a Sport Beach, ami a gárdonyi vasútállomással szemben van, itt elég sok rendezvény is szokott lenni, ápolt strand. A szabadstrandok sajnos eléggé elhanyagoltak. Látnivalók közül érdemes megnézni Gárdonyi Géza szülőházát, ill. az Agárdi termálfürdőt, valamint Velencén is van egy új élményfürdő közvetlenül a tóparton. Éttermek közül az agárdi Nádas elég jó. Amit nem lehet kihagyni: az északi parton Velencén, a Bence-hegyről csodálatos a panoráma a tóra! Ott régebben volt is egy kilátó, sajnos azt lebontották... Meg ugye Fehérvár sincs messze (20 km), a belvárost is érdemes megnézni!

2009. máj. 1. 17:14
Szia.Anyukám Gárdonyban lakik.Mi csak zárt Strandra szoktunk járni az ellenőrzőtt,rendezett és biztonságos én azt ajánlanám nektek.A Velencei-tó környéke gyönyörű
2009. máj. 1. 12:42
senki? :(
2009. máj. 1. 10:59
Nyaraltál már Gárdonyban? Miket érdemes megnézni? Milyen a strand? Idén oda szeretnénk menni, de érdekelnének saját tapasztalatok is, nem csak az amit neten keresgélve olvashatok róla! Előre is köszi a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook