Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Garancia cipőre..segítsetek! Szerintetek visszavihetem? fórum

Garancia cipőre..segítsetek! Szerintetek visszavihetem? (tudásbázis kérdés)

20. Masnesz (válaszként erre: 19. - Lexi018)
2010. szept. 18. 21:20

Már jártam így, csak én máshol vettem. Jópár éve vettem egy csizmát 9900-ért. Azt mondták, hogy a téli csizma vastag vagy bélelt, de attól még nem vízálló. Ha vízálló csizmát akarok akkor vegyek gumicsizmát. :(

Mindenesetre sok sikert!

2010. szept. 18. 21:00

Hát igen,nem egy nagy minőség.Csak most az egyszer szabaduljak meg tőlük,adják vissza a pénzem és kész.És tényleg 2év,az eladó is elism,erte,és nem fogom ennyiben hagyni,ugyanis mondom,nem 2000ftos csizmáról van szó,és egy téli csizmára ne mondja nekem azt az a hülye bunkó nő,h nem vízálló...mert egy téli csizma még jó h vízálló(nak kellene lennie)...vicc komolyan mondom,vicc...

Nem tudom hol lehetne tényleg minőségi és normális csizmát venni,ha még ott sem,ahol az ár és márka határt a csillagos ég...

18. Hannah87 (válaszként erre: 11. - 84b668c6b4)
2010. szept. 18. 20:51
Nekem is volt ebből az üzletből cipőm. Hát soha többé. Egy hónapig bírta, majd visszavittem, kicserélték. Más fajtát vettem és az két hónapig bírta. Aztán azt mondtam nem érdekel, innen többé semmit. :S
17. e14ebbbf07 (válaszként erre: 15. - Aida22)
2010. szept. 18. 13:36
Van, több üzletben is! :)
16. aida22
2010. szept. 18. 13:29
Hát szerintem még szerencséd van hogy elküldik de nemhiszem hogy megfogják csinálni vagy ha ki is javitják akkor 2 hét után szétesik akkor meg már többet nem veszik vissza.
15. aida22
2010. szept. 18. 13:26
SZERINTEM OLYAN NINCS HOGY KÉT ÉV VAN RÁ.MAX 6 HONAP SZOKOTT LENNI.MÜSZAKI CIKKEKRE VAN TÖBB ÉV NEM CIPÖKRE.KIFOGNAK RÖHÖGNI HA VISSZA VISZED AZ BIZTOS.ÉN ÜZLETVEZETÖIN TANULTAM ÉS OLYAT NEM HOGY KÉT ÉV.
14. lexi018 (válaszként erre: 12. - Masnesz)
2010. szept. 18. 13:26
nem tudom mi volt benne,de kicsit vicc,h téli csizma mondjuk nem vízálló...
2010. szept. 18. 13:17
Nagyon mérges agyok...ugyanis most megint elküldik egy valagg helyre,és megint hetekig nem látom a csizmámat...és lehet h visszakaopom ugy,hogy semmit nem nyertem vele...
2010. szept. 18. 13:16

Amikor vetted benne volt, hogy vízálló?

Mert sajna, ha nem akkor azt fogják mondani, hogy nem rendeltetésszerűen használtad és a víztől válik le a felső rétege. :(

2010. szept. 18. 13:16

nekem a páromnak ment szét a De..chm...os bakancsa

,visszavittük ,sehova nem küldték le lehetett vásárolni az árát ,és azon is féléves garancia volt

2010. szept. 18. 13:06
ja és közölték most a teloban,h 2-3hét mire a kermi bevizsgálja..hát mondhatom,kurva jó,hogy alig tudom használni....
2010. szept. 18. 13:05
szerintetek jogos?
2010. szept. 18. 13:05
na hát felhívtam az üzletet..és mondták h 2év,az való igaz,de hogy fél év után én vagyok köteles bizonyítani,h nem az én hibámból ment tönkre.nas most nem 1500ftos csizmáról van épp szó,hanem majdnem 10.000ft volt.Azt mondták vigyem vissza,elküldik a KERMI-hez és a kermi elítéli,h jogos e a reklamáció vagy sem.De hát a talpa is válik le...szóval fasza.Egy a gond,hogy tavaly az volt,hogy akkor is levált a talpa,és akkor is visszavittem,majd közel 1hónap után,télen,nem bírtak megcsinálni,és akkor közöltem h kérem vissza,és elvittem egy cipészhez,aki megragasztotta.És ugye ezt ők a vizsgálat alapján tuti éstrefogják venni h már csinálva lett.De anya szerint ez nem gáz,ugyanis most nem ezzel van a gond,hanem egy teljesen más probléma...
2010. szept. 18. 13:03
Hogyha tényleg 2 év -bár soknak tűnik- akkor mindenképpen vidd vissza. Elvileg javíthatatlan ezért cserélni fogják, de hogyha nem találsz olyat ami tetszik akkor a pénzt is visszakérheted. Ezt persze nagyon nem fogják hangsúlyozni és talán még le is tagadják, de akkor nyugodtan kérd a boltban, hogy hívják fel a fogyasztó védelmet és majd ők megmondják vissza kell-e adni a pénzt vagy sem.
6. scara.bosco (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2010. szept. 18. 12:52
ha 2 év, mindenképpen. De lehet, hogy bele fognak kötni, mert sajnoa a magyar forgalmazó nem mindig tartja be a gyártó által adott garanciát, csak amit a magyar törvények előírnak. Egy próbát mindenképpen megér. Vidd vissza
2010. szept. 18. 12:51
Szerintem vissza lehet vinni,mert ez nem a te hibádból ment tönkre!
2010. szept. 18. 12:51
Az első ? törölve:)
3. c95c921ae7 (válaszként erre: 2. - Lexi018)
2010. szept. 18. 12:51
Általában 6 hónap van rá? De ha biztosan tudod hogy 2 év(?) akkor feltétlen vidd vissza. Amíg garanciás kötelesek megcsináltatni, ha pedig nem lehet visszaadni a pénzt.
2010. szept. 18. 12:47
tavaly olyan november kürül vásásroltam a Hum....anicban egy csizmát,és most hogy esik az eső,ujra előszedtem.Nézem ám,hogy a felső rétege,gondolom az a műbőr,paparvékony rétege jön le,és nayon gáz.2év garancia van rá,szerintetek visszavihetem?mert igy beázik,teljesen szétázott a zoknim,hordhatatlan...
2010. szept. 18. 12:46
Garancia cipőre..segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook