Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » GAP diéta fórum

GAP diéta (beszélgetős fórum)


2016. jún. 21. 07:39

[link] ez a blog hosszú évek óta működik, az írója is a kisfia miatt kezdte ezt az étrendet. Tőle bátran lehet kérdezni is, mert szívesen válaszol, vagy javasol akár fórumot is, ahol tapasztaltaktól kaphatsz véleményt...

elég szomorú, hogy az orvos a GAP diétából is csak annyit lát, hogy hetekig húslevest kell enni. Annak is megvan az oka... de persze nem hiszem, hogy ezt mindenki így is kezdi el...

2016. jún. 16. 20:35

Köszönjük a jókívánságokat!

Szerencsére a fiam nem válogatós, de azért elég édesszájú. Èdességet mi osztjuk be hogy mikor mennyit ehet, de nem is kér napi szinten.

Köszönöm a könyv javaslatot is, biztosan el fogom olvasni amint egy kis idö jut rá :)

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Ledzsike)
2016. jún. 16. 17:29

Hasonló okokból akartam elkezdeni, de szakember javaslatára végül nem vágtunk bele. Azt mondta, nincs értelme hetekig húslevesen élni egy egyébként egészséges gyereknek. Javasolta, próbálkozzunk a paleoval: nagyon hasonló alapelvek, és ha a GAPS eredményes lenne, akkor a paleo is az lesz. :)

Egyébként Posta Renáta könyvében találtam - utólag - nagyon hasznos tanácsokat a kezdéshez.

Leleményesség, némi kitartás, és menni fog! :)

2016. jún. 16. 17:05

Ez egy nagyon jó diéta. Én paleozok, az kb. a GAP hetedik szintje.


De nagyon érdemes nektek elejétől végig csinálni, és betartani a lépéseket, fokozatokat.


Sok sikert kívánok!

2016. jún. 16. 16:22
Sziasztok! Olvastam a GAP diétáról és neki akarunk fogni. A fiam viselkedészavarral küzd, javasolták a tartósítószer, ételfesték, cukor elhagyását. Van itt valaki aki csinálja vagy csinálta már? Mennyire hatásos? Már régóta próbáljuk nem a bolti dolgokat enni hanem frissen otthon sütünk kenyeret, ebben az évben kertészkedünk is, sok (bio) zöldség gyümölcs terem a kertünkben, de azért ez a diéta más. Mennyire nehéz tartani és mindent saját kezüleg elkészíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook