Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Galvanic Spa professzionális kozmetikai készülék tapasztalatok fórum

Galvanic Spa professzionális kozmetikai készülék tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
60. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 59. - 3cf80f2b78)
2008. szept. 30. 10:24
Bocsi,nem szkeptikusnak írtam!!!
59. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 46. - 6880d78e93)
2008. szept. 30. 10:23
Ha valaki kételkedni akar,hogy milyen a gép,és a hozzávaló szerek,akkor úgyis talál benne valami "hibát",AMI PERSZE NINCS!Az ilyen embernek javaslom,használja a tv-ben reklámozott "szuper"termékeket,melyek hatásai statisztikák szerint sem érezhetőek!!
58. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 54. - Klimpírozi)
2008. szept. 27. 07:37
Tegnap itt Kecskeméten volt bemutató,fantasztikus volt,ajánlom,hogy nézze meg akit tényleg érdekel ez a kis készülék!:))
57. Klimpírozi (válaszként erre: 56. - Pintyőke72)
2008. szept. 26. 22:34
Pintyőke:))
56. pintyőke72 (válaszként erre: 45. - Klimpírozi)
2008. szept. 26. 21:51
ez igazán jó hír! De jó lesz újra 30-asnak lenni!!
2008. szept. 26. 16:43
ps: kifejezetten finom például a szappanmentes grapefruit tusfürdő és a mindennapos illatmentes testápoló, a lányomnak ez a randicuccosa..isteni az arcpermet, nálam mindig táskában évek óta..nagyon finom a hidratáló arcmaszkja,és sorolhatnám..
54. Klimpírozi (válaszként erre: 46. - 6880d78e93)
2008. szept. 26. 16:41

nem célunk és feladatunk meggyőzni az igazunkról, s arról, hogy az amerikai filmipar sikeresen használja a készüléket, a géleket, krémeket, egyéb hozzávalókat..megnyugtat a tudat, hogy vezető médiákban hírelik a legjobbak között a nevezett cég arcápolóit, s olyan emberek is használják örömmel, akik dúskálhatnának a nagy világcégek luxustermékei között...mégis,a taglaltak közül válsztanak, ahogy magam is, és sokan mások ismeretségi körben....hatással, hittel, türelemmel!!!

Budapesten van egy nap az adott cég oktatási terminusában, amikor egy színész-maszkmester tart kozmetikai előadást a nevezett termékek, gép használatáról, ha érdekel, megkeresem a szükséges információt, hogy mielőbb rendeltetésszerűen használhasd a masinád és hozzávalókat!

53. Klimpírozi (válaszként erre: 52. - 3cf80f2b78)
2008. szept. 26. 16:24
semmi akadálya, Changet imádtam, a többi katasztrófális volt:))
52. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 45. - Klimpírozi)
2008. szept. 26. 12:59
Szóval te is ott voltál!:-))Egyszer összefuthatnánk igazán:-))
51. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 45. - Klimpírozi)
2008. szept. 26. 12:56
Bizony-bizony,és mekkora dolog lesz!Az is jó volt,mikor bejelentették:-))
50. Klimpírozi (válaszként erre: 38. - 3cf80f2b78)
2008. szept. 26. 09:53
fejet hajtok a dícséret okán, köszönöm:)))
49. Klimpírozi (válaszként erre: 44. - Nem szkeptikus!)
2008. szept. 26. 09:52
pontosan így van, döbbenetes a félarcos kezelés látványa..
2008. szept. 26. 09:25
a testkezelő gél, testápoló család is remek, a ahtása látványos...nem értem a szkepticizmusod....
47. Klimpírozi (válaszként erre: 46. - 6880d78e93)
2008. szept. 26. 09:23

kár így vásárolni, pénzt költeni...ilyen értékű beruházásnál körültekintő az ember...az internet adta kimeríthetetlen adatbázis csodákra képes!!!!

A gél mellé kell más is, más kiegészítő készítmény, önmagában kevés a gél, de ezt azzal az üzletépítővel kell átbeszélni akitől vásároltál!!!!

/ line corrector, q10, tonik, nappali krém mindenképp kell.../

46. 6880d78e93 (válaszként erre: 44. - Nem szkeptikus!)
2008. szept. 26. 08:37

Szeretném megkérdezni, hogy pontosan mit használsz a készítmények közül?

Én "csak" az előkezelő és a kezelő gélt.4-4 ampullán vagyok túl, de ha megköveztek se látok változást. Egyszóval bármennyire is szeretnék "hinni" nem vagyok meggyőzve mert nem, hogy nem jók, de semmilyenek a tapasztalataim. Lehet, hogy én vagyok a kivétel aki erősíti a szabályt:) Annak mindenestre örülök ha másnak segít a kütyüke, csak azt sajnálom, hogy nekem nem váltotta be a reményeimet (ennyi pénzért).

Hozzá kell viszont, hogy tegyem, világ életemben szép volt a bőröm, korom ellenére most sem vagyok ráncos, de tény, hogy nem vagyok már húsz éves én sem. Kis pigment foltok alakultak ki az arcomon egy pár éve...

A beruházásra azért szántam rá magam, mert azt reméltem, a tartós smink után picit megereszkedett szemhéjamat rendbe tudom vele tenni. Nna, erre, nem használt. Lehet, hogy erre nem is fog?

A testkezelő géllel kapcsolatban pedig talán kicsit türelmetlen vagyok, de azt még nem adtam fel.

Habár, ha jól tudom, minden Magyarországon forgalmazott terméken fel kell tüntetni, hogy mit tartalmaz, mikor gyártották, meddig szavatos, illetve OÉTI számot. Ezeket sem látom sehol, se a dobozán, se a tubuson...

2008. szept. 26. 07:50

Lányok, jó olvasni titeket, s mondom a jó hírt:

szombaton bejelentettek egy új innovációt, ami novembertől kapható - egy új kezelő gélcsalád - ami sejtszinten 7 évet fiatalít a kezelt felületen...

2008. szept. 26. 07:37
Végigolvasva az összes hozzászólást úgy gondoltam meg kell nekem is osztanom a tapasztalataimat veletek. Kb. 8 hete kezelem magam a géppel,és a hatása beváltotta az igéreteket. Ami számomra a tükörtől is meggyőzőbb, hogy az ismerőseim úgy kezdik, hogy de jól nézel ki! Hozzáteszem 47 éves vagyok a stressz hatása (mély ráncok a homlokom közepén) szinte teljesen eltünt, az arcomon volt egy ronda pigment folt (én csak öregségi foltnak nevezem) nemrég vettem észre, hogy alig találom meg mert teljesen elhalványúlt. Én egyébként megfogadtam a tanácsot és csináltam fényképet az arcomról mielőtt elkezdtem kezelni.Egyébként nálunk a bemutatókon nem is kezelik le csak az arc egyik felét, mert hajlamosak vagyunk elfelejteni milyenek voltunk előtte. Ha nem látod a változást próbáld meg csak a fél arcodat kezelni, akkor rögtön látni fogod a különbséget.
2008. szept. 21. 22:29
Ez sokkal jobb, mint az iontoforézis. Sokkal többet tud, csak az elv maga, a galvanikus áram használata a közös bennük.
2008. szept. 18. 12:24
Ez nem egy otthoni mini iontoforézis gép???
2008. szept. 16. 22:51
Egyébként írd be a keresőbe a gép nevét és egy halom infót tudsz találni róla.
2008. szept. 16. 22:48
A Galvanic Spa System II. kezelés arra az alapelvre épül,hogy a hasonló töltések taszítják az ellentétes pólusok pedig vonzzák egymást,úgy mint a mágnesnél. A termékeket úgy alakították ki, hogy pozitív és negatív töltésűek legyenek. Az előkezelő gél negatív a kezelő gél pedig pozitív töltésű. Ezek a gélek úgy lettek kifejlesztve,hogy együtt hassanak a galvanikus árammal. A készülék pedig a termékekhez hasonló töltéssel bír. A hasonló töltések taszítása valósággal belepréseli a terméket a bőrbe, ezáltal bejuttatva a kulcsfontosságú összetevőket. Tehát csak olyan termékekkel használható,amelyek töltéssel bírnak!!! A kéz legyen nedves és érintkezzen a krómozott panellal végig a kezelés alatt. Nem tud apró áramütéseket okozni, nem így kerül be a hatóanyag a bőrbe!!! A készülék érintkezzen a bőrrel végig. Ha mindent helyesen csinálsz csak akkor lesz csodálatos az eredmény!!Olvassa el mindenki figyelmesen a használati útmutatót, különben csak kidobja a pénzét az ablakon, mivel nem megfelelő használattal nem tud működni!! Ez mindenre igaz!!
39. pintyőke72 (válaszként erre: 37. - Klimpírozi)
2008. szept. 11. 20:38

Igen,igen!Tudod: a kivétel erősíti a szabályt.

Még jó,hogy nem csak pozitív tapasztalatokat lehet leírni egy topikban.

38. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 37. - Klimpírozi)
2008. szept. 11. 20:21
:-)Imádom,ahogyan írni tudsz:-))Pusszz!!!
37. Klimpírozi (válaszként erre: 34. - Pintyőke72)
2008. szept. 11. 16:05
a hited csak magadnak pallérozhatod, s ha ez nincs, kár pénzt kidobni mielőtt meg nem győződnél arról, mire is költöttél pontosan...s ha a szomszédasszonynak, vagy Gizi néninek jó, az nem biztos, hogy neked is..a negatív hozzáállás, fél csőd..te vagy a sok pozitív eset ritkán megeső negatív különce:))
2008. szept. 11. 13:49

Pintyőke azt írta, a kozmetikusa dolgozott vele Rajta...

Szegény Pintyő, biztos nem jól feküdtél a kozmetikus székében:)

35. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 34. - Pintyőke72)
2008. szept. 11. 09:35
Nem hinni kell benne,hanem jól csinálni!Ez biztos,hogy működik,a kérdés,hogy te jól csinálod-e?Szerintem nem!!
34. pintyőke72 (válaszként erre: 32. - Klimpírozi)
2008. szept. 11. 07:43

Valószínű,hogy velem az a baj,hogy nemigen hiszek ilyenekben, és hatásaikban.

Amikor a kozmetikus dolgozott vele rajam, én semmilyen változást nem vettem észre a képemen.

Kidobni nem fogom,elajándékozom vkinek,amíg le nem járnak a hozzá vásárolt drága kencék is.

33. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 28. - Mandarinszörp)
2008. szept. 11. 06:40
Jól mondod,csak így tovább:-))Nekünk működik:-)))
32. Klimpírozi (válaszként erre: 31. - Pintyőke72)
2008. szept. 10. 22:14

drága, dobd ki gyorsan, ez nem a te pályád!!!!

A Line corrector csíp amikor a frissen felpuhított szem alatti részekre felkened, a hatóanyag dolgozik a bőrödben...ma kozmetikusnál voltam arctisztításon, a hiperérzékeny bőröm többször kicsípődött úgy, hogy törültetni akartam magamról..a hatóanyag , az a fránya dolgozik..mit van mit tenni, szépségért szenvedni kell!!!

Ps: A vizes kéz elengedhetetlen az áramkör zárása szempontjából....

31. pintyőke72 (válaszként erre: 22. - Klimpírozi)
2008. szept. 10. 21:47
Nem dolgoztam vizes kézzel. íde csipkdett rendesen, az tuti!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook