Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gallmet-N készítmény fórum

Gallmet-N készítmény (tudásbázis kérdés)


3. ÁgiSzombathely (válaszként erre: 2. - Alinka01)
márc. 1. 06:43
Szia. Engem szeptemberben műtöttek, utána csak hasmenés volt. Szilárd székletem nem.Ez azt jelenti ,hogy nem dolgozta fel a szervezet az ételt. Észre is vettem,mert legyengültem. S rátalaltam a Gallmet gyógyszerre. Ez segít. E mellett nincs hasmenés. Minden étkezés elött veszek be. Én a Gallmet Mix-et vettem. Ez az első doboz amit eszek. De nekem jó.A Gallmet N az miben más?S neked segít?
2023. ápr. 2. 13:39

Nem érkezett a kérdésre évek óta válasz, de én most felteszem olyan módon, hogy a tapasztalatokról kérdezek:

Kb. fél évvel ezelőtt estem át a laparoszkópos epehólyag-eltávolításon. A műtét és utána a gyógyulás minden tekintetben rendben történt. Az emésztésem azonban, hogy úgy mondjam némiképp rendezetlen és nem találom a panaszokra az összefüggéseket, vagyis mikor mitől jönnek elő a problémák. Igyekszem óvatosan enni, nem sokat, nem zsírosat, nem későn este, mégis gyakori, hogy másnap reggel többször is van székletem, bár nem kifejezetten hasmenés, de ha jön, akkor menni kell azonnal. Megpróbáltam a hiányzó epét ezzel a Gallmet-N készítménnyel pótolni (csak egy kapszulát ebéd előtt bevéve), és egy ideig úgy vettem észre, rendezi a problémát, de megint ott vagyok ezzel is, mint kezdetben. Van valakinek tapasztalata ezzel a készítménnyel? Nagyon várom, hogy megtudjam, másnál hogy működik?

2016. júl. 21. 07:41
Használja valaki a Gallmet-N készítményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook