Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » G pont feltöltés plasztikai beavatkozás fórum

G pont feltöltés plasztikai beavatkozás (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 9. 06:45

A G-pont feltöltés elméleti alapja az, hogy a G-pont kiemelése segíti párunk számára a könnyebb kitapinthatóságot, és a terület fokozottabb érzékenységének köszönhetően intenzívebbé teszi az orgazmust. Arra felhívják a figyelmet, hogy kizárólag a meglévő szexuális élmény fokozódása várható ettől a beavatkozástól, a G-pont feltöltése nem segít az orgazmusra való képesség kialakításában.


Idézet egy cikkből...

Az orgazmus tanulható, nem kell ahhoz semmi műtét csak megfelelő férfiember.

59. grizus (válaszként erre: 58. - F758a7200f)
2013. aug. 9. 04:51
Ja, körülbelül. Szerintem intelligencia és érzékenység kérdése, hogy a szexualitásunk fejlődjön, tehát ez vagy fejben dől el, vagy ha gátak vannak, görcsök, akkor azokat valahogy fel kell oldani. Nekem is vannak problémáim, de nem hozakodom elő velük valami fórumon. Na mindegy, van aki meg igen.
58. f758a7200f (válaszként erre: 57. - Grizus)
2013. aug. 8. 08:07

XDDDD


Halkan mondom, van egy olyan opcio is, hogy elmondjuk a partnernek, mit szeretnenk es hogyan, melyik pozban elvezzuk a legjobban...


Mondjuk ez egy olyan beavatkozas ami kivulrol nem latszik, en talan ezert is nem vagyok ellene annyira, nem lehet rajta versenyezni, ha vki kiprobalja, legfeljebb ha nem tetszik az eredmeny, megvarja mig felazivodik es utana minden a regiben. Megis sokan nem ertik a lenyeget, vagyis, hogy nem lehet feltoltetni egy olyan idegvegzodescsoportot amit egyebkent nem talal, es paradox, ha meg tudod, hogy hol van, miert kell feltoltetni? Hasznald es kesz:)))

57. grizus
2013. aug. 8. 06:08
Nekem is megvan a mániám, mert szeretném, ha szebb és fiatalosabb lenne a bőröm, meg ha lefogynék, de szerintem ez a dolog az agyrém teteje. Ki az az őrült, aki megengedi egy orvosnak, hogy oda injekciót adjon?? Ha nagyobb élvezetre vágysz, képezd magad, járj el tantrázni vagy legyél baromi szerelmes, ne feledd, az első számú erogén zóna az agy. Egyszerűen a suttyóság teteje, hogy valaki ettől várja, hogy a nemi élete jobb legyen... jódolgukban nem tudnak már mit kitalálni. Agyrém.
56. f758a7200f (válaszként erre: 55. - D6dabe37e1)
2013. aug. 5. 09:06

Nem mondtad, hogy nem tudod, hol van a G-pontod, de teljesen rabiznad a dokira, hogy oda adjon szurit, ahova o akar, mert o aztan biztos tudja hova kell...


Masreszt, ha ennyire tisztaban vagy vele, hogy hol van a tied, nagyon szukseg van ra, hogy feltoltesd, nem?


Nem kell magyarazkodnod, persze, es ne is tedd, csak mindossze szemetsegnek nevezed azt, hogy sok no hazudik szerinted, az orgazmusat illetoen, igy te is most kenytelen vagy haladni a masszaval, nem latod az ellentmondast ebben az egeszben?


Ezzel nem azt akartam mondani, hogy senki sem hazudik, inkabb azt, hogy azzal, hogy belemesz egy ilyen jatekba, te is csak taplalod ezt a viszalyt. Meg mindig azt mondom, en nem vagyok ellene a beavatkozasnak de eloszor talald meg, legyel ura a dolognak, miutan minden olajozottan megy, es siman tudod, melyik az a hely, amit szerinted fel kellene toltetni, csak akkor menj el orvoshoz es kalkulald be azt is, hogy ahogy elottem irtak, erzeketlen is lehet majd (bar gondolom ennek kicsi az eselye), ha ez tortenik, 6 honap alatt a hialuronsav felszivodik, de a kollagen soha.


Semmikeppen ne a dokira bizd, hogy majd o a semmibol megtalalja, plane, hogy majd azok utan eleg lesz egy kis rovid szex es marha jo lesz. De igaza van Pms-nek, ki az aki bevallana, hogy nem volt sikeres a beavatkozas?:)

55. d6dabe37e1 (válaszként erre: 52. - F758a7200f)
2013. aug. 5. 08:38

ki mondta hogy én erről baráti körben beszélgetek??? olvasd ujra... én azt irtam hogy mindenki a párkapcsolatokkal van elfoglalva, akkor miért ne érdekelhetné az ember lányát ez a téma is?!!!


egy szoval nem mondtam hogy nem tudom hol van a g pontom... de miért is magyarázkodok itt ilyen jo fej emberkéknek, akik megint csak kötehedni jöttek ide?

nekem még mindig jobb elfoglaltságom van ezzel foglalkozni, mint neked hogy állandoan beszolsz mindenkinek

54. f758a7200f (válaszként erre: 53. - Jstefan)
2013. aug. 4. 23:55

Nem sokat veszitett, ha elotte sem erezte:)


Legfeljebb a beavatkozas arat

53. jstefan (válaszként erre: 1. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 21:38
Én hallottam olyanról aki megcsináltatta ,és teljesen érzéketlen lett neki.
52. f758a7200f (válaszként erre: 37. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 15:51

Mert barati korben ez egy tarsalgasi pont, hogy kinek mikor, hany es huvelyi vagy mas tipusu orgazmusa volt?


Most teged magad miatt erdekel, vagy azert, ha tarsasagban rakerdeznek, tudj ra igennel valaszolni?


Mar magat a kerdest is eleg indiszkretnek tartom

51. f758a7200f (válaszként erre: 28. - ◄Ilona►)
2013. aug. 4. 15:46

Errol a cikkrol csak azt tudom mondani, hogy kollagen injekciok mar a multat kepviselik mert a kollagen "vandorol" a szovetekben es nehez eltavolitani. Ezert ma mar hialuronsavat hasznalnak leginkabb.


Masik dolog, hogy ez a "szivacsos" leiras is santit, mert ha mindenkinek ilyen lenne a g-pontja vagy nevezzuk g-zonanak, akkor tok konnyu lenne megtalalni, szoval senki se sirna, hogy a partnere nem talalja.


Masreszt teljesen egyetertek azzal, hogy ha valaki elotte sem tudta, hol leledzik, nagyon nehez lesz a dolog mert egy vadidegen elott kell tanusitania, hogy most ez az volt vagy sem, mikozben semmi atmoszfera, semmi ilyen rasegites nincs, csak matatnak benne, hat marha jo...

2013. aug. 4. 15:31
Egyebkent ezt a beavatkozast en partolom, nem talalok benne semmi rosszat:)
49. f758a7200f (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2013. aug. 4. 15:29
:DDDD
48. f758a7200f (válaszként erre: 1. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 15:27

Ha lila fingod nincs arrol, hogy hol van a g-pontod, hidd el, nem tudod feltoltetni mert a sebesz sem talalja neked meg, nincs hozzad terkepe...


A rituale igy zajlik (elso kezbol, plasz.sebesz baratunktol tudom es mivel barat, nem mernek vele semmi ilyen beavatkozast csinaltatni mert ciki, hogy vacsizunk pl egyszer es kozben arra gondol, hogy a minap bennem matatott, g-pontomat keresve...)


A dolog kb igy nez ki: osszevissza ujjaz, amig ki nem deriti, hol neked a legeslegjobb. Eleve, ha egy idegen matat benned egy ilyen asztalon, nem tudom, el tudsz-e lazulni ugy, hogy tudd, most pont a g-pontodat bizergalja, amit amugy te se talalsz, nyugis korulmenyek kozt sem.


Miutan "beazonositottatok", ugyanis semmi kulso jele nincs a teruletnek, befecskendez hialuronsavas fillert ettol ki fog emelkedni egy idore, aztan par honap alatt felszivodik es meg kell ismetelni.


Ennyi. Keszen vagy ra? Vagj bele!;)

2013. aug. 4. 13:48
A pasit kell inkabb lecserelni!!
46. bd55e3f068 (válaszként erre: 33. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 13:42
Azt mibol lehet tudni, hogy sok no hazudik? Ill. Ha valaki tenylag hazudik (valoszinuleg meg maganak is), akkor az miert szemetseg?
45. ranna (válaszként erre: 33. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 12:05

Figyelj, ez majdcsak olyan dolog, mint szoptass a gyerek iskoláskoráig (túlzással), mert különben nem vagy jó anya. Fusztrál, idegessé tesz. A nők, akik harsogják a hüvelyi orgazmus fantasztikus voltát és leszólják azokat, akik csak a csikló ingerlésével jutnak el a csúcsra, pont ilyenek.

Egyáltalán megtaláltátok már a pároddal a G-pontot és érzékenyebbé szeretnéd tenni, vagy meg sem találtátok?

44. Fisica
2013. aug. 4. 11:53
nem kell megsértődni :)
43. d6dabe37e1 (válaszként erre: 42. - Fisica)
2013. aug. 4. 11:48
a gyengébbek kedvéért: ezt általán a forumozásra értettem...
42. Fisica (válaszként erre: 39. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 11:39
Egyelőre egy gyakorlati hozzászólás sem érkezett, gyanítom olyan sok nem is fog.
41. d6dabe37e1 (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2013. aug. 4. 11:39
ja hát ez igaz... bár privibe lehet ova intenének :D
40. 130454e42d (válaszként erre: 39. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 11:30
Ahogy arról hazudnak a nők, hogy van hüvelyi orgazmusuk ugyanúgy a műtét hatásáról is hazudhatnak. Gondold meg: elköltenek egy csomó pénzt, utána milyen ciki azt mondani, hogy nem volt értelme.
39. d6dabe37e1 (válaszként erre: 38. - Fisica)
2013. aug. 4. 11:29
az utánaolvasással tudományosan megalapozott dolgokrol olvasok csak, amikkel eddig semmit nem értem el... a forumokon emberek tapasztalatait tudhatom meg, hogy kinek hogy müködik a gyakorlatban. Szerintem ez utobbival sokkal többre megy az ember egy idő után
38. Fisica
2013. aug. 4. 11:14

Ez baj, mindenhonnét ez folyik..


Nekem sincs gyerekem és még egy darabig nem is tervezem, de vannak ennél hasznosabb dolgok, amiken a fejemet töröm :)


Ha ez érdekel akkor inkább olvass utána mintsem fórumot írsz ki.

37. d6dabe37e1 (válaszként erre: 36. - Fisica)
2013. aug. 4. 11:03

hát figy, én még fiatal vagyok, nincsen gyerekem... miért ne kisérletezgessek most amikor ráérek... később , évek mulva, amikor már azt se tudom hova legyek, valoban nem lesz időm ezzel foglalkozni. Mindenkinek vannak érdeklődési körei, nekem ez. Plussz nem tudom hogy amikor a megcsalástól, elhagyástól, párkapcsolattól hangos minden...nem csak a tévé de a baráti körben is fontos szerepet kap, akkor miért ne lehetne erről ugy bezsélni, hogy ne vegyék elő az embert hogy mert neki ez a legnagyobb problémája... és ha pl tényleg igy van akkor mi van? akkor én már egy szar ember lennék? vagy csak egy odaado pár?


szerintem ez inkább az irigységem és a rosszindulaton mulik, hogy ki mit gondol az ilyen témáról...

36. Fisica
2013. aug. 4. 10:57
aki ilyenek miatt töri magát az meg is érdemli
2013. aug. 4. 10:52
:( szegény nők. Mennyit szenvednek az élvezetért:(
34. d6dabe37e1 (válaszként erre: 32. - Fisica)
2013. aug. 4. 10:51
jah ezen én is röhögtem:D
2013. aug. 4. 10:50

egyébként meg szemétségnek tartom hogy egy csomo nő azt mondja hogy van hüvelyi orgazmusa, közbe meg nincs is... ha köztudott lenne hogy mennyire nincs, akkor talán nem törnénk magunkat hogy olyat akarjunk amitől azt hisszük hogy kéznyujtásnyira vagyunk...


meg az is szemétség hogy szerintem a férfi társadalom kevésbé inteligens, tudatlan nagytöbbsége elvárja a nőktől ezt... ha ez a nőket nem érdekelné, nem törnék magukat hogy szinleljenek...én életembe nem szinleltem, de nem tudom hogy a páromnak ettől jobb e...mert igen engem érdekel az is , hogy mi jó neki

32. Fisica (válaszként erre: 31. - D6dabe37e1)
2013. aug. 4. 10:50
töröld ki a szóközt a linkből
31. d6dabe37e1 (válaszként erre: 28. - ◄Ilona►)
2013. aug. 4. 10:46
nem hoz fel semmit a link
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook