Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » G-mail postafiók fórum

G-mail postafiók (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
44. c1e9612cd3 (válaszként erre: 43. - 36a26f5226)
2011. jan. 6. 00:19
ő se ott intézte! Cska egy bankautómatából vett fel pénzt, és valszeg akkor nyúlták le az adatait! Azért ewrre gondolnak, mert sokáig nem adta ki a kártyáját a pénzfelvét után az ATM....
2011. jan. 6. 00:17
Számlákat soha!!!! nem intézek neten... mégcsak gazdag sem vagyok...
42. c1e9612cd3 (válaszként erre: 41. - 36a26f5226)
2011. jan. 6. 00:12
nem kell ahhoz ilyen oldalakon fennlenni, h hozzáférjenek a számládhoz.... Egyik ismerősömnek hónapokig nyúlták a számlájáról a pénzét, mire észrevette. Mindig csak kicsiket emeltek le, viszont többször. Ha jól emlékszek, 2 hónappal később nézte meg a számlakivonatát, és akkor tünt fel neki, h mi a frász szerepel azon, és hogy milyen átutalás?! Kinek??? Mennyi??? (az más kérdés, h valszeg neki annyira enm számít, nem lesz földönfutó párszor 20ezer Ft miatt, amivel lehúzták. Nyilván, ha megérezné hiányát, akkor már az első után észrevette volna). Ez a lopós banda csupán azért bukott le, mert csatlakozott egy másik társulat is uerre a számlára, viszont ők bénábban csinálták, és nem tudták kijátszani a bank sms küldő szolgáltatásást. Így sms-t kapott az ismerősöm a tranzakcióról, ezért nézte meg visszamenőleg a számlakivonatait. Így derült ki, h a másik cég már min. 2 hónapja nyúlja a pénzét. Rafkósak ezek! És, h őszinte legyek, sztem már valóságos kereskedelmi hálózat épült az emberek adataira, azok adás-vételére.....
41. 36a26f5226 (válaszként erre: 39. - C1e9612cd3)
2011. jan. 6. 00:05
Hát a facebookon nem vagyok fent, és nem is akarok, a rengeteg körlevél miatt nemrég az iwiwről is töröltem magam... A nyugalmam, és a pénztárcám fontosabb, nem hiányzik, hogy a helyi, méregdrága informatikusok tegyék zsebre a keresetem, amit nem olyan könnyen keresek meg, mint ők... És gondolom, ők nem minimálbért kapnak...
2011. jan. 5. 23:59

Gmailba léptem be az előbb nem jött nekem semmi kivételesen.

Van 1 ismeerős sok " diafilmet " kapok tőle, évek óta.

Hú lehet hogy azokat is kibontás nélkül törölni kellene? De szépek a képek és néha zene is van mint 1 zenés képeslap.

" Titkos " címzetteket azért is jó mert ha te kapsz ilyent, mindenki csak a sajátját címét látja. Nem jelenik meg az a sok másik név a listádon.

Rengeteg cím így kerül hozzám, illetve máshoz is az enyém.. És csodálkozunk hogy milyen leveleket kapunk...

( remélem érthetően sikerült leírni )

A gmail amit spamnak vél és ez elég gyakori, azt oda is teszi.

Ott is a feladót szoktam megnézni, törlöm azokat is..

39. c1e9612cd3 (válaszként erre: 36. - 36a26f5226)
2011. jan. 5. 23:53
én multkor poénból rákerestem gugliban a nevemre.... Azt hittem, leesek a székről, amikor kidobott egy amerikai oldalt, ahol szó szerint gyüjtenek minket, és az adatainkat tárolják.... Kérdeztem rendőrt (nyomozót) azóta, h mennyire legális egy ilyen oldal. Közölte, h semennyire, de nem lehet mit csinálni.... Amúgy, ez az oldal automatikusan ráirányítja a keresőt a facebook oldalára is annak, akiről infót akar. Valószínűleg nem véletlenül kapok olyan spam-eket, amit azzal akarnak álcázni, h a nevem mellé odaírják a falu nevét is, ahonnan származok....
2011. jan. 5. 23:46
Ez az első rész a feladó, a második a tárgy...
2011. jan. 5. 23:45

Na ilyeneket törlök azonnal, most is jött:


faith ogwo Hei kjære,

36. 36a26f5226 (válaszként erre: 35. - Ncilány)
2011. jan. 5. 23:44
Na látod, ez a titkos e-mail eszembe nem jutott eddig, de ezentúl azt fogom használni... Köszi a jótanácsot, bár én eddig sem nyitottam meg soha semmit, ami nem személyes ismerőstől jött... Bár az én e-mail címem már rég benne van a spam szerverekben, mert naponta tucatnyi ismeretlen, külföldi feladótól jön e-mail... De törlés megnyitás nélkül...
35. Ncilány (válaszként erre: 21. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 5. 23:41

Kínai kriksz krakszokat bármelyik fiókra kapok, törlöm. Ki se bontom. Egér irányít a feladóra, és ha nem a M.o szokásos emal cím akkor is törlöm bontatlanul..

És az ilyeneket : kötelező biztosítás, könyvvásárlás stb is törlöm bontatlanul.

És még egy fontos. Ha több személynek írom u.a a tartalmat, mindig " titkos " emailba írom a többiek címét!

34. c1e9612cd3 (válaszként erre: 33. - 36a26f5226)
2011. jan. 5. 23:34
én is így vagyok ezzel!
2011. jan. 5. 23:24
Én soha!! semmit nem nyitok meg szerencsére, ami nem ismerőstől jön, hanem azonnal törlés...
2011. jan. 5. 23:17

SOS!!!


"Mail Server Report"

Mondd el mindenkinek, aki az e-mail listádon szerepel, mert ha közülük

valamelyik felveszi a listájára, akkor a tiedre is felkerül majd.

Ez a Hacker meg tudja találni a te komputerazonosító címedet, és

ellenőrzés alá veheti az e-mailedet.

Ez az információ közvetlenül a Microsoft és Norton-tól származik, és

mindenkit érint!

Küldd el mindenkinek, aki Internet-t használ.


Lehetőleg ne nyissatok meg ismeretlen címzettől levelet, de semmiképen se a következőt:

Lehet, hogy kapsz egy ártalmatlannak tűnő e-mailt `Mail Server Report´, ha

kinyitod a következő üzenet jön fel a képernyődre :

"It´s too late now, yourlife is no longer beautiful" -

"…”

Már túl késő! Folyamatosan elveszítesz mindent, ami a komputereden van és az a személy,

akitől ezt az e-mailt kaptad birtokolni fogja a nevedet,e-mailedet és

jelszavadat.

Ez a vírus szombat délután óta van a hálón és az AOL már igazolta a

jelenlétét és még egyik Anti-vírus szoftware sem tudja ártalmatlanítani.

A vírus készítője "élet ura"- nak nevezi magát.

Küldd el ezt a figyelmeztetést mindenkinek, hogy ők is tovább küldhessék

azonnal!.

2011. jan. 5. 22:57

Ha Kínából, akkor nincs kizárva, hogy megkaptátok a Panda adathalász trójait, ami onnan indult útjára... Nézzetek utána a google-on, Panda vírus...


Nekem is volt, és mivel hátsó kaput nyit meg a gépeteken, a kémprogtam keresőm naponta százával fogott meg férgeket, amit magával hozott a vírus...

30. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - Dorry)
2011. jan. 5. 22:54
nekem a facebook-omat akarták feltörni vmelyik nap, és Oslo környékéről..... Kaptam mailt is facebook-éktól, meg nem engedett belépni se addig, amíg új jelszót nem adtam meg. Tartózkodási helynek Bp van nekem megadva, Magyarország, és ezen múlott csak az, h a rendszerük Oslo környékéről nem engedett semmit csinálni....
29. bd3e3613b4 (válaszként erre: 27. - Orsy27)
2011. jan. 5. 22:52
Nincs mit, szívesen. ;)
28. bd3e3613b4 (válaszként erre: 26. - Margareta51)
2011. jan. 5. 22:52
A gmail fiókba a teljes címmel és csak az azonosítóval is ugyanúgy be lehet lépni. Előfordul, hogy a böngésző a címet ajánlja fel automatikusan, ez nem jelent bajt. Az pedig, hogy kicsit később jelent meg a csevegő és a többi, az azért lehetett, mert átmenetileg kicsit lassabb volt a neted a szokásosnál.
27. Orsy27 (válaszként erre: 25. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 5. 22:48
De én nem kaptam semmilyen levelet sem, csak amit pár ismerősöm írt. Remélem, most már biztonságban van valamennyire a fiókom. Köszi!
2011. jan. 5. 22:47
Tegnapelott este volt problemam a gmail fiokommal hiaba irtam be az azonositom es jelszavam,az azonosito nev helyet a level cimem jelent meg,ugyan ugy tortent a vejemnek is,gondoltam valamit elpuskaztam.A tegnap rendesen betudtam lepni de amit eszre vettem egy ido utan jelent meg jobboldalon a cseveges es a nevek.
25. bd3e3613b4 (válaszként erre: 24. - Orsy27)
2011. jan. 5. 22:46
Igen, úgy néz ki... Nagyon óvatosnak kell lenni, hogy milyen leveleket nyit meg az ember, mert pillanatok alatt elszedik a jelszót. :(
24. Orsy27 (válaszként erre: 23. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 5. 22:44
De ezek szerint bárki így járhat. :(
23. bd3e3613b4 (válaszként erre: 22. - Orsy27)
2011. jan. 5. 22:42
Megfertőzték a fiókodat. :( Remélem, a jelszóváltással ki lehet iktatni. Amúgy nincs jobb ötletem, szerencsére én még nem jártam így.
22. Orsy27 (válaszként erre: 21. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 5. 22:40
Igen, amúgy ma a nevemben elment jó pár ismerősömnek egy levél, angol nyelven, én erről semmit nem kaptam, csak az ismerőseim írtak, hogy mit küldözgetek nekik. Írn fogok a gmailnek! Köszi!
2011. jan. 5. 22:37
Akkor bizony lenyúlták a címlistádat. Ha furcsa üzeneteket kapsz, ami nem magyarul van, vagy érdekes a megfogalmazása, azokat töröld egyből, ne kattints a benne levő linkekre és a mellékleteket se nyisd meg. Valamint nem ártana elküldeni a gémélnek a problémát, mert biztos nem egyedi eset, ha kapásból ketten is írtátok. :(
20. Orsy27 (válaszként erre: 18. - Dorry)
2011. jan. 5. 22:36
Én sem tudom, de szerencsére vissza tudtam állítani a címtárat. Van egy olyan fejléc, hogy címtár visszaállítása, így visszaállítottam az összes címemet! :)) Köszönöm Mindenkinek a segítséget! :)
19. dorry
2011. jan. 5. 22:34
Mondjuk nekem nem kontárkodtak bele, nem töröltek/helyeztek át semmit!
18. dorry (válaszként erre: 15. - Orsy27)
2011. jan. 5. 22:33
nem tudom,a kínaiaknak ez szórakozás??
17. Orsy27 (válaszként erre: 9. - Bd3e3613b4)
2011. jan. 5. 22:30
Köszönöm a tanácsot!
16. Orsy27 (válaszként erre: 12. - Joe1972)
2011. jan. 5. 22:29
Köszi!
15. Orsy27 (válaszként erre: 13. - Dorry)
2011. jan. 5. 22:29
Na én is ezt kaptam ma.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook