Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Füzetborító fórum

Füzetborító (beszélgetős fórum)


5. Bri*
2010. aug. 7. 21:16
Én poszterrel szoktam fedni a gyerkőc füzeteit. Mivel fiú, így focis, autós. Teljesen egyediek és szuperek. Plusz műanyag borító, az mindenképpen kell.
2010. aug. 7. 09:28
Szalvéta technikával ragasztgatok, vagy rajzolok valamit rá. Jo, ha van rá téve műanyag boríto, mert a csomagolopapír hamar tönkremegy.
2010. aug. 7. 08:27
én maradék tapétát szoktam...
2010. aug. 6. 23:21

Én úgy csinálnám, hogy A3-as papír felére nyomtatnám, ami lehet akár géppapír is, majd beletenném egy átlátszós tokba, és így kerülne a füzetre.

Tok nélkül, ha csomagolni akarod, akkor nagyobb kéne, meg a tintasugaras maszatolódhat is. Ha csak simán ráragasztod, akkor felgyűrődik a sarka, gyorsan tönkremegy.

2010. aug. 6. 23:16

Sziasztok!


Saját füzetborítót szeretnék nyomtattatni. A/4-es füzetméretre, igazából csak az elején lenne minta akkor elég csak sima A/4est nyomtatni a hátulja meg marad simán? És milyen papírra? Mert azért tartósnak kéne lennie. Fotópapír? Úgy gondoltam, hogy fotópapír és ráragasztom a füzetre és akkor nem kell borítót pluszba rárakni. Szerintetek??


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook