Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom füvezik fórum

A párom füvezik (beszélgetős fórum)


17. c9155193c4 (válaszként erre: 11. - 2f9443a416)
2021. nov. 10. 20:43
Helyesen írod, a drognak nagyon látványosak a tünetei.
16. c9155193c4 (válaszként erre: 12. - Alnisa)
2021. nov. 10. 20:41
Írok egyet: Emberbarát alapítvány, itt drogosokat, alkoholistákat gyógyítanak. A szenvedélybetegségekből kigyógyulni nem lehet, csökkenteni jelentősen a szereket lehet úgy, hogy a környezettől elzárjuk az illetőt. Ezután kell jöjjön a rehabilitáció. Ha nincs rehabilitáció, a visszaesés 100 %.
2021. nov. 10. 20:35
Igen kèrdezem!! Mert semmi tapasztalatom nincs ebben a dologban !!! itt kint külföld lehetne olyan lehetőség hogy elmenjen orvoshoz segítsenek neki ,nem elvonó nem bevonulni kellene !! Amikor kiderült sírt hogy nem akar elveszíteni és ígéri hogy abba hagyja !!! Akkor ennek semmi valószínűsége nincs ??? Nem tudtam hogy ő ezt csinálja !!!! Egy hónapja tudtam meg az egészet !!!!
2021. nov. 10. 19:05

Szia! A fűnek nincsenek elvonási tünetei.

Ha összevissza eszik, főleg édességet az lehet a fű hatása.

Ha vörös, bevérzett a szeme az is.

2021. nov. 10. 18:17
Bocsánat a fogalmazásért, de nekem nem kellene olyan pár, akit nekem kéne kihúznom a x@rból. Pláne úgy, hogy nem is biztos hogy ki akar belőle jönni. Hiszen hazudik. Ne áltasd magad szerintem, nem hagyta abba.
12. Alnisa (válaszként erre: 9. - C9155193c4)
2021. nov. 10. 12:28
Magyarországon az elvonó nem működik. Persze elzártan élhet egy házban(más hasonló problémákkal élőkkel együtt), leszokik, de nincs utána segítség, kikerül a hétköznapi életbe és 1-6 hónapon belül újra kezdi.
11. 2f9443a416 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 12:02

"Ha netán mègis szivná azt hogyan veszem észre ?? ""


A szeméről veszed észre!


Pupillatágulat, vagy szőkület, nagyfokúan!, attól függ mit szív!

2021. nov. 10. 11:42
A leírtak alapján nem úgy tűnik, mint aki tényleg abbahagyta. A helyedben én nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2021. nov. 10. 11:24
Az elvonó a megoldás szerintem.
8. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 10:54

Sajnos, ő már függő lett. Általában ez csak rosszabb lesz : nagyobb adagok, más, erősebb drog ugyanolyan hatáshoz. Aztán jön a többi : nem tud dolgozni vagy kirúgják, elkezdhet lopni otthonról, amit elad, hogy drogra legyen pénze, és egyre lejjebb a lejtőn...

Én most azonnal lezárnám ezt a kapcsolatot.

2021. nov. 10. 07:49

Én a drogosokkal tuti, hogy nem próbálkoznék. Én egy kapcsolatot nem azért akarnék, hogy meg kelljen változtatnom a partnerem és örökké azon agyaljak, hogy abba hagyta e vagy sem.

A saját nyugalmam miatt hagynám az egészet.


Ha jól értem, ez egy elég friss kapcsolat, a helyedben meghagynám másnak e nemes küldetést...

6. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 07:41
Nem hagyta abba, teljesen egyértelmű.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 07:34

"nagyon sokat eszik össze vissza inkább édesség de mindent mást is"


És kérdezed abbahagyta-e? :D Nem, nem hagyta abba.

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 07:21

Hidd el nem fog leszokni😅ismerek nem egy ilyen esetet és csak a hitegetés ment,a sok bla bla...közbe ugyanúgy tolták dugiban.

Lapátra vele

3. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 22:45

Mindegy; hogy lehet eszrevenni, mert eddig sem vetted eszre. Sanszos, hogy nem miattad fog leszokni rola.


Hazudik is errol...


Ha o szeretne abbahagyni; lehetseges; az biztos, hogy a kornyezet es a baratok hozzaallasa a dologhoz nagyon sokat szamit.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 9. 22:31

Dehogy hagyta abba.

Lépj tovább.

2021. nov. 9. 22:12
Sziasztok !! A Párom mint kiderült füvezik!! Ez egy hónapja derült ki ,és azóta elvileg abba hagyta !! Arra lennèk kíváncsi hogy a vizelet teszt mikortól negatív ?? Mert mindenhol mást olvasók !! Ha netán mègis szivná azt hogyan veszem észre ?? Edig sajnos èszre se vettem ,nem is vagyok a tèmába jártas !! 3 hónapja költöztünk össze ès hát most kivagyok !! Feltűnően folyik az orra szipog ...de nem tuszog vagy köhög ez lehet ennek a tünete ...nagyon sokat eszik össze vissza inkább édesség de mindent mást is ...de elvileg abba hagyta ez lehet ez miatt ?? Kèrem a negatív kommentek kerüljenek !!! Lehet elvonási tunet tőle ...elvileg előtte heti 3 alkalommal csinálta kb !! De mielőtt én képbe jöttem egy éve ..előtte majdnem két évig rendszeresen !! Tudom tudom miért nem beszélek vele stb.. meg beszéltem vele mindent de akkor is furcsa egy két dolog és hát az elejètől hazudot erről !!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook