Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fütyigondok ovis korban fórum

Fütyigondok ovis korban (beszélgetős fórum)


8. Fiúsmami (válaszként erre: 7. - Marcsi7434)
2013. okt. 22. 22:52
Sógorom ott tanít az orvosin,mindketten klinikások.A nagy fiamnak másfél évesen körbe le volt tapadva ,már megvolt a beutalónk,mikor a háziorvos mondta azért először körbetörli szondával,és attól simán fellazult.2 napig csak álmában pisilt.3 napon már nagyon visszatartotta és a klinikán mondták ültessem meleg vizes vödörbe kádba,egyből pisilt.5. nap már semmi gond nem .
7. marcsi7434 (válaszként erre: 6. - Fiúsmami)
2013. okt. 21. 14:54

Köszönöm szépen a neveket,és remélem nem kell műteni.

Te is Debreceni vagy?

Ők a klinikán vagy a kenézibe vannak?

Rendes doki bácsik?

2013. okt. 19. 23:09
Boros Miklós, Csernyi Tamás,de lehet nem is kell műteni csak szondával körbetörölni ,
2013. okt. 19. 22:54
A fiamnak is gondok voltak a kukaccal, igy mi is a sebészeten kötöttünk ki, a vége műtét lett. Sajnos nem tud mindent a gyerekorvos megoldani. Mi 3 évesen estünk tul rajta de jobb lett volna még elöbb. Ne várj tovább! Menj csak el vele, majd ott eldől mit lehet tenni.
2013. okt. 19. 17:58

Ahányszor csak mentünk a körzeti orvoshoz mindíg megnézettem vele de csak megnézte és kész mindíg azt mondta hogy várjunk még vele.

Így vártunk ,de én már azt mondtam elég hát már 6 éves hova várjak?

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Marcsi7434)
2013. okt. 19. 09:28
Igen, küldenek vele sebészetre gyerekeket. Én is láttam, amikor a gyerekkel kórházban voltunk. Ezek rutinműtétnek számítanak. (Én Pesten vagyok, úgyhogy nem tudok orvost mondani)
2013. okt. 19. 07:36

Érdekes, hogy sebészetre küldik... Nekünk a házi gyerekorvos megcsinálta seperc alatt. Egy ilyen kötőtűszerű izével nyúlt a bőr alá és felfeszegette. Rossz volt nézni... De túlélte. :)

Aznap és a rá következő nehéz volt, nyüszögött pisilés közben, de aztán meggyógyult.

2013. okt. 19. 07:27

Sziasztok!

Nekünk olyan gondunk van,hogy nemtudom

neki hátrahúzni rendesen mert az egyik oldalon

le van tapadva.

Pici kora óta húzgáltam neki krémet is kaptunk

rá de semmi javulás.

Most meg megkaptuk a beutalót a sebészetre.

Nagyon aggódom mit csinálnak majd vele.

Valaki tud nekem segíteni,hogy Debrecenbe

melyik sebészhez érdemes vinni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook