Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fütyi gondok 2, 5 éves fórum

Fütyi gondok 2, 5 éves (beszélgetős fórum)


2011. febr. 13. 17:49
vagy frusztráló?:-)
2011. febr. 13. 17:49
Tényleg eléggé fusztráló
2011. febr. 13. 17:48
A nagyobbik kisfiamnak felhózta a doki,de ez nem volt műtét csak egyszerüen egy kis kanálszerüséggel alányult pillanatok alatt megvolt érzéstelenítés nélkül. Ez volt 3 évesen,most majdnem 8 és már többször feltéptem én itthon,mert mindig visszatapad. A kicsi most 32 hós ugyanez,csak most nem viszem dokihoz,már tudom hogyan kell, a féloldalát már felszakítottam.Elég durván hangzik,de a doki mutatta,hogyan kell. Kb 2 napig érzékeny aztán elmúlik...
2011. febr. 13. 16:32

Szia!


Az én fiacskámnak nemrég csinálták meg:(( én teljes depis voltam tőle, de hál istenek szerencsénk volt. Jött velünk apa is. Bementünk a sebészetre ahol egy idősebb doki néni volt. Megnézte, bekente lidocainos kenőccsel majd vártunk kincs 15percet majd vissza. Le kellett fogni a lábát a dokinéni felhúzott egy gézkesztyűt és óvatosan hátrahúzta neki a bőrt. Egy hangja sem volt. A pisilésnél fájt egy kicsit de mi hál istenek hamar elfelejtettük. Igaz sokáig csak a vizben volt szabad húzogatni este mert ott nem fáj neki.... Kitartást hamar túl lesztek rajta.

2011. febr. 13. 16:26
Unokaöcsémet márciusban műteni kell a fütyijével, mert sajnos nem használt sem a krém, sem az esti húzogatás pancsinál, ráadásul pelenkás még! Veresre a Misszióba kell vinni, járt valaki ott hasonló problémával? Mit tudnánk venni neki , majd a fájdalmaira? Tapasztalatokra lenne szükségünk, hogy legalább mi feltudjunk készülni lelkileg! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook