Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futógépen, emelkedőn gyalogolni? fórum

Futógépen, emelkedőn gyalogolni? (beszélgetős fórum)


20. Totesz (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2012. szept. 3. 17:04
Na akkor már az is jó,ha átformált a futópad!
19. Totesz (válaszként erre: 18. - AlBundy)
2012. szept. 3. 17:02

Elolvastam a linket,amit mellékeltél,teljesen igazad van! Én tényleg nem vitatkozom,és tényleg beismerem,hogy valahol hülyeséget írtam,más hülyesége által.... Lehet aki nekem ezt mondta,nem volt igazán szakember,ezt nem tudom. Ámbár ez a konditerem már bezárt 1 éve...

Persze,hogy a kardió futástól is izmosodik az ember lába,ez tuti biztos,hiszen mikor én fogyókúráztam futópadon futottam,és izmosodott a lábam,de szerintem biztos nem mindegy,ha valaki fogyni akar akkor kardió edzést végez-e vagy erőnléti edzést,de én nem vagyok szakember.Ez az én véleményem.

Sőt,én úgy gondolom,hogy mindenkinek ki kell saját magának tapasztalnia,hogy milyen testmozgás jön be,és milyen diéta. Én is próbálkoztam sok mindennel,mire megtaláltam a számomra megfelelőt,amely olyan testmozgást is jelentett amit nem kényszerből,utálattal csináltam,hanem szerettem/szeretek és ez szerintem nem mindegy.

18. AlBundy (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2012. szept. 3. 09:01

Szerintem meg igen. Elfuserált emberek járhatnak abba a terembe ha ilyenekkel hülyítenek másokat..

A kardió futástól talán nem izmosodik az ember? Ott is emelni kell a lábat..:)

A legjobb viszont: Az izom pedig nem nehezebb mint a zsír. "1 kg izom pont annyit nyom mint 1 kg zsír.":D

( [link] )

2012. szept. 2. 20:33
Na, a vitát hagyjátok:) nekem segítsetek:) 30 kg súlyfeleslegem van, ennek leadásához adjatok tanácsot!!! Szénhidrátszegény diétát tartok (kezdtem el tartani) és emellé keresek valami hatékony testmozgást.
16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Totesz)
2012. szept. 2. 20:15
Egyébként nem volt rossz, amit írtál! Nekem sem mentek le a kilóim, csak átformált a futópad.
15. Totesz (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2012. szept. 2. 16:07
Én nem vitatkozom,nem szokásom,főleg itt,nekem csak a stílusa volt bántó.De én részemről le is zártam.
14. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Criscito)
2012. szept. 2. 10:57
Szerintem nem mondott ezzel hülyeséget! Nem értem, min vitatkoztok!
13. Totesz (válaszként erre: 7. - Criscito)
2012. szept. 2. 08:21
Igazán kedves a hangvételed....... nem vagyok önjelölt zseni,de ha tudni akarod nekem ezt még a konditeremben mondták,de biztos hülyeséget mondtak,nem magamtól találtam ki. Egyébként,meg ha valamiben téved az ember,nem kellene ilyen bunkó módon közölni....Én elfogadom,ha tévedek valamiben,beismerem,de azt nem fogadom el,hogy ismeretlenül ilyen bunkón viselkedjenek.Bántó volt ahogy leírtad a véleményed,bár gondolom magasról leszarod. Ja és,ha nem ismersz nem kell rólam azt állítanod,hogy határozottan kitartok a hülyeségem mellett.
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Pillangó81)
2012. szept. 1. 23:41
Hetente 2-3 alkalommal napi 1 óra alatt 4-5 km-t gyalogoltam. A derakam körüli úszógumi szépen eltűnt kb. 1-1,5 hónap alatt. Kilóban nem nagyon fogytam, de az alakom megváltozott.
11. Pillangó81 (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2012. szept. 1. 21:04
Leírnád a tapasztalatodat. Mennyit, hányszor, hogyan gyalogoltál? Milyen eredménnyel?
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Pillangó81)
2012. szept. 1. 20:39
Miért akarsz feltétlenül emelkedőn gyalogolni? A sima gyors gyaloglástól is jó formád lesz! (Tapasztalat!)
2012. szept. 1. 20:26
Futógépen szerintetek hányas emelkedőn, hányas fokozaton és mennyi ideig "tartsak ki"? Milyen gyakorisággal gyalogoljak? Az eröltetett gyaloglással is el lehet érni eredményt, vagy inkább az emelkedőn gyalogoljak?
2012. szept. 1. 20:17
Köszönöm a hozzászólásokat! Össze ne vitázzatok miattam:)
7. Criscito (válaszként erre: 2. - Totesz)
2012. szept. 1. 19:26
Hát persze. Akkor ezért van minden hegyvidéken élő embernek olyan izmos lába, mint a vízilónak. Imádom az ilyen önjelölt zseniket, akik azt sem tudják mit beszélnek, de határozottan kitartanak a hülyeségük mellett.
2012. szept. 1. 19:20
De hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen! Ez a fajta mozgás alkalmas arra, hogy fogyj, persze csak akkor ha mellette diétázol is.
5. Criscito (válaszként erre: 2. - Totesz)
2012. szept. 1. 19:18

"Emelkedőn történő gyaloglásnál inkább izmosodik az ember lába,és nem fog fogyni kilóban,mivel mint tudjuk az izom nehezebb,mint a zsír."


Ezt gondolom magadtól találtad ki -.-

4. Totesz (válaszként erre: 3. - 8a9f750ff1)
2012. szept. 1. 16:33
Ez igaz!! Ha nem figyelsz oda az étekésre,akkor nem fogsz fogyni.Én mikor fogyóztam szinte csak futópadot használtam a konditeremben,nekem ez jobban bejött,mint az utcán való futás. Viszont oda is figyeltem,hogy mikor mit eszem,és ez a legnehezebb,legalábbis nekem az volt,főleg este...
2012. szept. 1. 15:58
Ha zsírégető pulzustartományban gyalogolsz, akkor igen, segíti a diéta MELLETT a fogyást. Ha nem jól eszel, akkor futástól sem fogsz fogyni.
2012. szept. 1. 15:16

Emelkedőn történő gyaloglásnál inkább izmosodik az ember lába,és nem fog fogyni kilóban,mivel mint tudjuk az izom nehezebb,mint a zsír.Persze ha az ember rendszeresen csinálja jobban fog kinézni,izommal mindenki jobban néz ki,mint zsírral....

Ha fogyni szeretnél kardió edzéseket kell csinálni. Én mikor fogyókúráztam sokat használtam futópadot futásra,és néha emelkedőn is gyalogoltam vele,hát izomláz az van tőle,ha rendesen csinálod.

2012. szept. 1. 15:04
Sziasztok! Kinek mi a tapasztalata a futógépen, emelkedőn tempós gyaloglásról? Fogyott ezzel már valaki? Várom válaszaitokat. Sziasztok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook