Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Futóbicikli? Kinek van otthon a gyerekeknél? fórum

Futóbicikli? Kinek van otthon a gyerekeknél? (beszélgetős fórum)


19. Csoda
2013. máj. 22. 16:33
Fémvázas futóbicót kapott a fiam a 3. születésnapjára. Imádja! :-)
18. michelle.r (válaszként erre: 15. - Banyaci)
2013. máj. 8. 22:39
Így igaz. A fiamnak 2,5 éves kora óta volt egy favázas, imádta. Tavaly nyáron, 5 évesen megkapta élete első komoly bringáját, 10 perc múlva úgy kerekezett, mint aki biciklin ülve született :)) Nagyon klassz dolog.
2013. máj. 8. 18:39
Nekünk is van, fémvázas. A fiam 3,5 volt, mikor kapta, mondjuk ő kicsi nagyon, akkor épp leért a lába. Egyből imádta. (Persze előtte motoros bandita volt már.) Na ezen meg pár próba után BMX bandita lett, konkrétan a BMX pályán rallizott vele, törpe a nagyon közt, nézni rossz volt. :D Most tavasszal meg fél óra alatt megtanult bicajozni. Mindenképpen szuper előkészítő, és mivel a motorozásból kinőtt, gyalogolni utál, nálunk elengedhetetlen volt. Csak ajánlani tudom!
16. 937a2a883a (válaszként erre: 15. - Banyaci)
2013. máj. 8. 17:45
A szomszéd kisfiúnál is úgyoldották meg (mivel kevés pénzük volt),hogy mindenes turiban vettek egy kicsi biciklit és levették a pedált.Pár hónappal később meg visszarakták és lett egy bicikli. :) Szerintem praktikus. :)
2013. máj. 8. 14:18
Mi anno egy kis kínai bicóról levettük a pedált és futóbiciklinek használtuk. Kicsi lányomnak még nagy. Miért jó? Mert nagyon jól előkészíti a kétkerekű kerékpározáshoz. Akik használták az ismeretségi körömben, (velünk együtt) azt mondják, hogy nem is kellett utána igazán tanulni bicózni, mert szinte azonnal ment. Én azt mondom, aki teheti vegye meg. Sokkal jobban fejleszti a kiscsiket mint a kismotor. Bár amíg felnő a futójhoz a kismoci is jó járgány.
2013. máj. 8. 14:12

Akkor tényleg jól döntöttem,hogy megvegyem neki :))

Nekünk is fém vázas van , ahogy elnéztem kisebb mint maga a fa kivitelezésű legalábbis a kereke biztos ,csak nem egy magas a kisfiam , tetszik neki nagyon ,de még nem tud vele menni mert épp hogy lábujhegyen tartja magát !! Pontossan a mozgás miatt vedtem ! A motort azt imádja így szerintem ha bele nő akkor ezt is fogja szeretni :)

13. Papp Szilvia (válaszként erre: 11. - Szecsilla)
2013. máj. 8. 14:05

pontosan...

na de úgy vagyok vele h nm lesz semmi baja a gyereknek ha nincs ilyene:) és mivel senkinek nincs a környéken,így még az sincs h sóvárogna érte:)

ősztől meg ugye minden más lesz:D

2013. máj. 8. 14:01
Nekünk fémvázas van..extra pici méretű..chicco árul ilyet..imádja a kislányom nagyon jó lett az egyensúlya is..
2013. máj. 8. 14:01

Az egyik legjobb dolog, amit egy gyerek kaphat. Az én lányom két évesen kapta. Eszméletlen gyorsan megtanult vele és tavaly, három évesen már két kereken biciklizett. Nagyon jól fejleszti a mozgás koordinációt, egyensúlyt.


Papp Szilvia, megdöbbentő, hogy így gondolkodik a párod, bár nem vagyunk egyformák és nem is tartozik senkire. El nem tudom képzelni, hogy árthatna a gyereknek valami, amivel mozog és fejlődik

10. Ylush
2013. máj. 8. 13:59
Nekünk is van, fém vázas, a kisfiam a 2. szülinapjára kapta. Nagyon gyorsan megtanult vele menni, mostmár szaladni kell utána. Még bőven jó, de ha minden úgy alakul, akkor ebben a hónapban megkapja az utódot, igazi nagyfiús pedálos biciklit! :)
9. Papp Szilvia (válaszként erre: 7. - Monstro)
2013. máj. 8. 13:57

pl nekünk nincs:D

nem ide tartozik,mert nem erről szól a fórum,de nálunk apa nagyon ellene van!szerinte butítja a gyereket...

nem osztom a véleményét,de kompromisszumot kell kötni néha:)

van pedélos pótkerekes bringája,nyár végén megtanul két kerekűzni és kész:)

persze apa még nem fogta fel h ahova ősztől fog járni oviba a lányom ott van vagy 50:DD


szvl "mi" régi módiak vagyunk és nincs,nem is lesz SOHA:))


---csak egy kis kitérő volt:)bocsi

2013. máj. 8. 13:57
Nálunk is van, fém vázas :) 2 évesen kapta :) A mai napig imádja :)
2013. máj. 8. 13:52
kinek nincs? nalunk a masfel evesem is imadja-:)) amugy a nagylany kapta 2 eves szulinapjara
2013. máj. 8. 13:52

Nálunk az oviban volt. Imádták a gyerekek, komoly sorbanállás volt érte.

Mi (kisfiam) még kicsik vagyunk hozzá, de 2-3 év múlva szerintem mi is beszerzünk egyet. :)

Jahh, az ovis műanyagból volt, de egész jól bírta a strapát. napi 50-60 gyerek 'kocogott' vele. :)

2013. máj. 8. 13:52
Nekünk is fémvázas van és imádja a 2 évesem! A nagyobbik kapta mikor 3 volt, de emelni kellett neki az ülésén.
2013. máj. 8. 13:52
Szia!A kisfiamnak tavaly a 2. születésnapjára vettük,fa vázast,nagyon szereti és nagyon gyorsan meg tanult vele menni.Idén tavasszal kapta meg a pedálos bicaját és azzal is pikk-pakk elindult.Szerintem a kisfiad is imádni fogja,Ti meg majd futhattok utána:-))
2013. máj. 8. 13:52

fekete alu futóbringa tulli


ezt írd a keresőbe akkor látni fogod melyik az... 3 évesen már jó volt a méret, hamar megtanulta használni...

2013. máj. 8. 13:47
Nekünk van, fémvázas imádja! 3 évesen kapta!
2013. máj. 8. 13:47

Futóbicikliről szeretnék meg tudni egy két dolgot !

Szereti a gyereked / gyerekeitek ???

Mennyi idősen vettétek neki ?

És melyik a jobb? A fém vázas, vagy a fa ?


Én épp tegnap vásároltam a kisfiamnak egyet, lassan 3 évesek leszünk és sajnos még most nagy :( Pedig az üllés magassága teljesen lent van ,jó dolognak tartom ezt a kis járgányt :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook