Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futó társat keresek Miskolcon, valaki? fórum

Futó társat keresek Miskolcon, valaki? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 20. 15:27

Miskolcon vagy kornyeken hol lehet futni?

Hol van erre kijelolt vagy alkalmas hely?

2011. jan. 4. 14:55
Futáshoz és más teljesítménysportokhoz(pl:kerékpározás(terep),túrázás falmászás,úszás..) keresek kitartó társat,mert már unom egyedül művelni!!!Vállalkozó szellemű sportemberek írjanak...
11. corby (válaszként erre: 10. - Cicmic87)
2010. márc. 10. 20:55

SZia!


Keresel még futótársat?Én az avasom lakom,most kezdtem bele egy fogyókúrába és jó lenne valami mozgás.

Beus

2009. aug. 10. 22:54

Ami jól esik csak azt csináld.

Őszintén szólva én nem szeretek tornázni!! Olyan nehezmre esik hozzákezdeni és a végén meg annyira elfáradok,hpgx nincs kedvem semmihez.

Ezért gondoltam ikább a bringára és a futásra!! Mert ez után jól érzem magam kellemesen vagyok csak elfáradva!

Kár,hogy nem vagy miskolci mehetnénk együtt futni!!

Kitartást a fogyáshoz!!!

2009. aug. 10. 20:42

Köszi:)

Kedves vagy:) Érdekes, mindenki ezt mondja, csak a mérleg nem:( BMI szerint kórosan elhízott vagyok. Nálunk nem nagyon lehet futni, hacsak nem a kutyák elől:)

8. cicmic87 (válaszként erre: 5. - Ágicababa)
2009. aug. 10. 12:21

Szia!

Szerintem nem kell minden nap futni,az sem jó, kell a pihenő nap!!!

Néztem a képeidet és nagyon aranyosok a gyerekeid!!!

Sok kitartást neked a fogyáshoz,de szerintem nem is kell sokat fogynod,h elérd a régi alakodat!!

2009. aug. 10. 12:18
Azt tudom,hogy ott nem jó futni, én eért szokatm az egyetemre kibringázni és ott a salakpályán futni. 400 m egy kör ,íyg kezdésként 5 kört szokaatm. Heti szinten kellene 31-el emelni,remélem menni fog!!!
6. ae0bfddd7a (válaszként erre: 4. - Cicmic87)
2009. aug. 10. 10:26

Szia! A futással kapcsolatban én azt tapasztaltam ,kell egy kis idő mikor már kellemessé kezd válni a rendszeres mozgás,és kialakul a függőség.Engem már a kissebb záporok sem tudnak visszatartani a futástól.Sőt! Ez még felér egy kozmetetikai kezeléssel is,mintha masziroznák az arcomat az esőcseppek.

Egyébként én a csontritkulásomat akarom javitani a futással.Kemény aszfalton nem szabad futni,mert tönkre mennek az izületek!

2009. aug. 10. 08:45

Szia!


Én is zsívesen csatlakoznék hozzád, de a futást is napi szinten jó csinálni szerintem, annyiszor meg nem tudok beutazni Miskolcra:) De talán egyszer felszedjük innen a sátorfánkat és Miskolcra költözünk:)

4. cicmic87 (válaszként erre: 3. - Ae0bfddd7a)
2009. aug. 10. 07:41

Szia!

Köszönöm,hogy legalább te hozzáészóltál!

Nem lenne nekem b ajom,hogy egyedül fussak,csak sajnos a lelkesedésem az hamar elmúlik és ilyenkopr jönne jól egy futótárs!

2009. aug. 9. 21:20
Én szivesen mennék veled,de veszprémi vagyok.Egyébként magányosan is jó futni,olyan tempóban ami neked jó,és annyi ideig mig kellemes.
2009. aug. 8. 08:04
Azért ennyien,ne jelenetkezzetek! :)
2009. aug. 7. 06:11

Sziasztok!

Múlt héten elkezdtem futni, egy edző segítségével, aki elmondta,hogy mennyit fussak,hogy növeljem...

Eléggé lusta vagyok és ezen a héten ez már ki is derült. Ezért szeretnék valakit,aki jönne velem és ha lustulnék akkor noszogatna,hogy menjünk....

Nekem az egyetemi sportpálya lenne közelebb és alkalmas a futásra.

Remélem lesz aki szivesen tartana velem!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook