Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futásról tapasztalataitok! fórum

Futásról tapasztalataitok! (beszélgetős fórum)


7. Aidababa (válaszként erre: 1. - C8ca72ccc6)
2010. okt. 31. 07:44
Évekig kondiztam, százszámra csináltam a felüléseket és egyéb hasizom-gyakorlatokat, de soha nem látszottak a hasizmaim. Amikor futottam, akkor igen!
6. c8ca72ccc6 (válaszként erre: 5. - Macskaszemu)
2010. ápr. 18. 11:55
köszi a tippet:)
2010. ápr. 18. 11:35
a fóliázás amúgy jó ötlet, rakhatsz alá ilyen paprikás fahéjas krémet, az is jó.
2010. ápr. 18. 11:35
a futás gyönyörűen szálkásít. mindenhonnan, egyenletesen. de nagyon fontos, hogy az evésre is odafigyelj mellette!!! simán ellensúlyozni lehet a futás jótékony hatását egy-két pizzaszelettel :) ha viszont jól csinálod, szépen (és gyorsan!!!) formál. gondolj a futók hasára a tévében...
3. c8ca72ccc6 (válaszként erre: 2. - *Királylány*)
2010. ápr. 18. 11:08
Köszike! majd ki is próbálom ma :)
2. *Királylány* (válaszként erre: 1. - C8ca72ccc6)
2010. ápr. 18. 10:55
Tekerd be magad fóliával futás előtt. A futás minden honnan elégeti a zsírt. Helyi zsírégetés nincs.
2010. ápr. 18. 10:45
Sziasztok! Tudom van pár ilyen ilyen fórumok de nem találtam arra amire kíváncsi lennék.Vagy nem teljesen olvastam el őket:P talán ezt meglehet bocsájtani nekem :)Arra lennék kíváncsi olvastam,h a futás combra meg fenékre jó,de nekem pont a hasamon van nagyobb súlyfelesleg. Hallottam, egyik ismerősömtől, h neki a hasára jót tett a futás, igen látványos a fogyása. Szerintetek mit tanácsoltok?? Többet ajánlották a felüléseket a gyakorlatokat, de attól nagyon fájt a derekam meg a hátam igaz meg se terhelhetem nagyon a hátam:S Előre köszönöm a válaszaitokat!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook