Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Futárdíj összeg fórum

Futárdíj összeg (beszélgetős fórum)

2012. aug. 8. 07:01
Ez nem futárdíj. Ez postaköltség, amit szintén annak a cégnek fizetünk ki, akitől a terméket megvesszük. A futár ennek csak a töredékét kapja.
9. missmilkie (válaszként erre: 8. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 16:48
Szia! Igen, a postás nálunk is bedobálja a csomagokat az udvarra, vagy volt rá példa, hogy a kukára rakta. Nekem sem szimpi. GLS-el nem volt még problémám, a legnagyobb hóban is kijött a csomagommal télen. :)
8. 04d410066e (válaszként erre: 7. - Missmilkie)
2012. aug. 7. 16:43

1, 3, 4 nél már akkora az érték, hogy ilyenkor ált. ajándék a házhozszállítás. 15 ezer forint felett én ezt várnám, 20 ezer felett mindenképp. Erre van is jó néhány példa a neten.

2. karóra vagy ékszer, 1200 ft, ennyi a gls, ami nagyon megbízható. Nem szeretném, ha a posta hozná ki. :)

7. missmilkie (válaszként erre: 6. - Missmilkie)
2012. aug. 7. 16:33

Akkor nézzünk példákat:

1. 1db sportcipő esetén (15-20ezer Ft-os érték)

2. 1db karóra vagy ékszer esetén (5000Ft-os érték)

3. 1db 15kg-os kutyatáp (18ezer Ft-os érték, elég nagy mennyiség)

4. vegyesen, ékszerek, cipők, ruhák (45ezer Ft esetén)

6. missmilkie (válaszként erre: 4. - 04d410066e)
2012. aug. 7. 16:29
Szia! Nem szeretnék nyitni webáruházat. :)
5. missmilkie (válaszként erre: 3. - Mkriszti81)
2012. aug. 7. 16:28
Szia! Kiváncsi vagyok, mert én eddig úgy voltam vele, hogy inkább érte megyek, de ma egy netes térképen rákerestem egy helyre, ahova mentem volna valamiért, és oda-vissza 2400Ft benzinköltséget hozott ki. Országon belül gondoltam.. :) Előre pedig nem szívesen fizetnék, még ha ingyenes is lenne a posta.
2012. aug. 7. 16:26
Webáruházat akarsz nyitni? Mert akkor nem ilyen egyszerű a válasz... Függ a termékektől, az ártól, hogy átlag hány darabot vesznek, a súlytól, és persze a potenciális célcsoportodtól. (Website-tervező vagyok...)
2012. aug. 7. 16:24

a többire meg csak szubjektív válaszokat lehet adni, szerencsésebb lett volna szavazást kiírnod


és mire kellenek amúgy ezek a válaszok?

2012. aug. 7. 16:23

erre minden válasz úgy kezdődne, hogy "attól függ"...

nyilván ha a termék értéke kicsi, akkor nem éri meg, bár itt is van kivétel, pl. ha annyira olcsó (pl. külföldről), hogy még szállítással együtt is olcsóbbra jön ki, mint ha itthon veszi meg az ember... :)

2012. aug. 7. 16:17
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, mennyi az a futárdíj összeg, amit még nem rossz szájízzel fizetnétek egy termék rendelése esetén, utánvéttel? Mi az az összeghatár, ami fölött díjmentes szállítást vártok el? Szoktatok előre fizetéssel vásárolni? Inkább elmentek a világ végére a termékért, csak ne kelljen szállítási díjat fizetni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook