Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba fórum

Fürdőszoba (beszélgetős fórum)


20. Mustarmag33 (válaszként erre: 19. - Pozor)
2009. okt. 28. 15:20

szia, én közben találtam egy jó, vagyis annak igérkező céget. nem tudom, te hol tartasz, de szerintem érdemes megnézned a honlapjukat.

www.saniter.hu


de ígértél te is híreket... :)

19. Pozor (válaszként erre: 18. - Mustarmag33)
2009. okt. 4. 22:54
szerintem mindenképpen jó ötlet (ha nem vagy nagy fürdőpárti), de nagyon sok tré van a piacon, ami meg nem gagyi, az elég borsos áron fut. én most nézelődök, egy ismerősöm azt mondta, menjek ki a Pesti útra, ott egy csomó ilyen üzlet van, ahol körül nézhetek. valszleg kimegyek, majd hozom a híreket. :)
2009. okt. 4. 21:56
hello, tudnátok segíteni, hol, milyen zuhanykabint érdemes venni/építtetni? egyáltalán jó-e, ha ilyet akarok?
2009. okt. 4. 21:52
hello, tudnátok segíteni, hogy hol, milyen zuhanykabint érdemes venni/építtetni? egyáltalán jó-e, ha azt akarok?
2009. márc. 12. 13:37
Sok szellőztetés és nem lesz penészes a fal.Nálunk sincs végig rakva a csempe.A fürdőajtó csak akkor van becsukva, ha valaki épp használja a wc-t vagy fürdik.Különben meg nyitva és így is szellőzik!
15. Meliga
2009. jan. 24. 16:48
Nem olajfesték,én a gyerek szobát festettem le vele.
14. Meliga
2009. jan. 24. 16:45

Nem tudom pontosan milyen festékre gondoltál de a

Héra Prémiumból több fajta van ami mosható,dörzsölhető és van olyan ami latex tartalmú.Keress rá a neten,biztosan megtalálod.

13. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 9. - LoLiNa)
2008. márc. 16. 12:11

és azonkivül hogy nem tetszik nekem,tényleg ugyanúgy penészedik mint a sima fal,mivel nem szellőző festék talán még jobban:((


Nekem anno a régi házamban,ami egyébként egy nem régi építés volt,valahogyan úgy tetszett az eredeti tulajnak,vagy a gyerekek miatt mert volt nekik kb 5 akkor,azótta több:)

lényeg hogy a konyhában és a nappaliban(!!!) körbe lekenték olajfestékkel,így vajszinü olaj volt alul,fölötte kórházzöld festék.....ha borzalmasat el tudtok képzelni!!!!

próbáltuk festéskor eltávolítani sok módon,végül le lett verve és újravakolva:(

12. bzanna
2008. márc. 16. 11:58

Sziasztok!

Ha valaki tudja, hol lehet venni Budapesten vagy környékén színes zuhanyfejet (gyerekeknek), legyen szíves szóljon. Köszönöm szépen!

11. Rozália (válaszként erre: 8. - Kismarcsi)
2008. márc. 7. 07:12
Éa a meleget nem viszi ki?
10. denique (válaszként erre: 1. - Orsy27)
2008. febr. 1. 07:13

Esetleg egy színben haromizáló (vagy teljesen elütő) csempével ki lehetne egészíteni, mintha direkt ilyen design-t választottatok volna.

Milyen színű a már felrakott csempe? Milyen színű lesz a bútor és a kiegészítők? Ezek figyelembe vételével válasszátok meg az új csempét.

9. LoLiNa (válaszként erre: 7. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 1. 05:21
nekem se tetszik... és tényleg c@r az egész fal, leszedni se merem, míg nem lesz pénz az egész fürdőre, hogy rendbetetessem.
2008. jan. 31. 22:15

én ajánlanám a ventilátors szellőzőt. kb. 20x20 cm,és akkor kapcsol be,amikor a lámpát felkapcsolod.

szellőzik is,a pára is kimegy,és penész se lesz. tuti!

2008. jan. 11. 07:00

húúú,ha az olajlábazatra gondolsz,először olvasd el a tudásbázisban az arra vonatkozó kérdést,hogyan lehet leszedni....kb falastól és ez tapasztalat.nekem nem tetszik,mármint ha arra a régi tipusura giondolsz,de persze mindenki olyat rak amit szeretne,viszont tény hogy írtózatosan nehétz eltávolítani,többnyire fallekaparással lehet,tehát gondolod át!

Másrészt anyáéknak volt ilyen régi lakásban és sajna az is penészedett.Ha a falat lejavítod és alá teszel penészgátló-gombaölő alapot az nem elég vajon?Én nem vagyok szakember,csak "szűz" falra nagyon sajnálnám ezt a tipusu festéket rákenni....

6. Orsy27 (válaszként erre: 5. - LoLiNa)
2008. jan. 11. 06:46
Igen, olajfestékre gondoltam, vagy valami hasonlóra.
2008. jan. 11. 05:35
olajfestékre vagy mire gondolsz? nekem zöld színűvel van lekenve. nem mi csináltattuk, így vettük, nem tudom mi lehet a neve
2008. jan. 10. 23:54
Köszönöm a válaszokat! :)
3. 5cb4354c81 (válaszként erre: 1. - Orsy27)
2008. jan. 9. 16:48
Szia! Igen lehet kapni olyan festéket, ami gumiréteget képez, és mosható. A nevét nem tudom, de párom dolgozott ilyennel. Fürdőbe kérték.
2008. jan. 9. 16:45
Szia mi 180cm ig raktuk az egyik oldalom + nincs is csempe. Nekünk is mondta aki takta, hogy miért rakjuk plafonig de nekem úgy nem tetszett olyan kicsinek tünne. A wc-be meg nem is rakatunk. volt harc a férjemmel de nekem igy tetszik.
2008. jan. 9. 10:17
Sziasztok! Hamarosan új lakásba költözünk, s a fürdőszobával kapcsolatban volna egy kérdésem: A csempe a falon csak 140 cm magasan van feltéve, s mi szeretnénk valahogyan megóvni a fölötte lévő falat a víztől, ill. a penészesedéstől. Tudtok rá valami megoldást, mondjuk festési eljárást ajánlani? Létezik pl. vízlepergető festék? Sajnos, ugyanolyan csempét nem lehet kapni, leverni meg kár volna, szóval kipótolni nem igazán szeretnénk másmilyen csempével a hiányzó részt. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook